Konica Minolta

Latvia

  • Latvijas

Giving Shape to Ideas

Kompleksās apkalpes līgums

ATBALSTS

Mūsu atbalsts ir daudzpusīgs un plaši pieejams neatkarīgi no tā, pie kura Konica Minolta pārstāvja Jūs vēršaties. Konica Minolta priecāsies Jums palīdzēt!

Kādēļ Minolta Baltia visiem saviem klientiem ieteic kompleksās apkalpošanas līgumus?

Līguma galvenie principi

Kompleksās apkalpes līguma būtība ir Jūsu biroja aprīkojuma pilna tehniskā apkope, kā arī apgāde ar rezerves daļām un materiāliem, sniedzot pārskatu par katru mēnesi iegūto kopiju/izdruku daudzumu. Tā ir garantija uz visu līguma darbības laiku.

Biroja ierīču pilns tehniskais serviss nozīmē, ka Minolta Baltia servisa inženieri veiks visus nepieciešamos darbus: ierīču remontu, regulēšanu, profilaktisko tīrīšanu, nolietoto vai bojāto detaļu savlaicīgu nomaiņu un apgādi ar ekspluatācijas materiāliem. Ja turklāt izvēlēsieties līguma tipu "kopēšana un drukāšana" vai "kopēšana un/vai drukāšana tīklā" ", mūsu servisa inženieri veiks arī Jūsu datoros instalētās Minolta programmatūras apkopi.

Samaksas summa ir atkarīga vienīgi no izgatavoto kopiju/izdruku skaita un to cenas, kurā ietilpst visi tehniskā aprīkojuma un programmatūras apkopes darbu izdevumi.

Jums nebūs jāmaksā papildus:

  • par ekspluatācijas materiāliem (toneri, nesēju, fotoreceptoru/ attīstīšanas bloku);
  • par rezerves daļām;
  • par servisa inženiera darbu un transporta izdevumiem, kā arī konsultācijām un steidzamo palīdzību pa telefonu.

Citas kompleksās apkalpes līguma priekšrocības:

  • Izdevumi par kopēšanas/drukāšanas darbiem gada ietvaros sadalās proporcionāli, tos ir viegli plānot un aprēķināt.
  •  Nav nepatīkamu pārsteigumu, kad dārgāka mezgla bojājuma gadījumā steidzami jāatrod neplānoti līdzekļi remontam.
  •  Līguma darbības laikā aparātam ir spēkā pilna garantija.
  •  Aparāta regulāra un kvalitatīva apkope nodrošina lielisku kopiju/izdruku kvalitāti un minimālu dīkstāvi.
  • Ekspluatācijas materiāli un detaļas tiek nomainītas savlaicīgi, negaidot to pilnīgu nolietošanos. Šādi iespējams novērst nopietnākus bojājumus un ievērojami pagarināt kopētāja vai printera kalpošanas laiku.

Minolta Baltia, apzinoties savu atbildību par pārdotās tehnikas kvalitatīvu funkcionēšanu un tiecoties veicināt līgumu noslēgšanu, piemēro speciālas iegādes atlaides. Tās var izmantot atsevišķu ražojumu pircēji, kas piekrituši parakstīt kompleksās apkalpošanas līgumus.