RETHINK PRINT

REZERVĒJIET DEMONSTRĀCIJU VIRTUĀLĀ DEMONSTRĀCIJU ZĀLĒ!

Rezervējiet demonstrāciju

REZERVĒJIET DEMONSTRĀCIJU VIRTUĀLĀ IZSTĀŽU ZĀLĒ!
 


 

Pārdomājiet veidu, kā nodrošināt iekārtu demonstrāciju!

Mēs ar prieku iepazīstinām Jūs ar mūsu jauno virtuālo demonsrtrāciju zāli, kas izskatās gluži tāpat, kā īstā demonsrtrāciju zāle, taču to droši iespējams aplūkot Jūsu mājās vai birojā. Tā ietver interaktīvus elementus, taču nav nepieciešams lejupielādēt nevienu programmatūru. Mūsu eksperti Jums nodrošinās personīgu imersīvu demonstrāciju, kas ir vērsta uz produkta galvenajām īpašībām un pielietojumu, kā arī priekšrocībām, kuras tas sniedz Jūsu uzņēmumam.
 
  • Interaktīva pieredze - produkts izskatās kā īsts!
  • Aplūkojiet pašu produktu no iekšpuses, proti, visas iekārtas detaļas!
  • Apspriediet organizatoriska rakstura izaicinājumus un vājās puses!
  • Rodiet vislabākos risinājumus, kas atbilst Jūsu vajadzībām un budžetam!
Mēs ar prieku tiksimies ar Jums tiešsaistē un apspriedīsim mūsu produktus Jums pieņemamā laikā. Vienkārši norādiet savu kontaktinformāciju, un mūsu eksperti drīzumā ar Jums sazināsies.
 

Jūs varat rezervēt šo iekārtu virtuālo demonstrāciju:

AccurioJet KM-1e

×

KM-1e

Kopš laišanas apgrozībā 2016. gadā Drupa, AccurioJet KM-1 tiek atzīts par pirmā numura B2 + digitālās drukas iekārtu. Iekārtas uzstādījuši neskaitāmi komerciālie drukas uzņēmumi, tiešsaistes drukātāji, tiešie sūtītāji, izdevēji un grāmatu iespiešanas uzņēmumi, pateicoties Konica Minolta oriģinālo UV tintes tehnoloģiju nodrošinātajai drukas materiālu daudzveidībai.

Sekojot AccurioJet KM-1 pēdās, AccurioJet KM-1e galvenā priekšrocība joprojām ir bezgalīgās uzņēmējdarbības paplašināšanas iespējas no pašreizējām jomām līdz rentablākām pieejām. Konica Minolta pilnībā izmanto UV tintes tehnoloģiju priekšrocības, lai garantētu izcilas drukas iespējas uz dažādiem materiāliem, ieskaitot plastmasas pamatnēm, caurspīdīgas plēves, folija papīra, metāliskiem materiāliem, audekla un sintētiskiem substrātiem.

AccurioLabel 230

×

AccurioLabel 230

Iekārta AccurioLabel 230 ir ideāli piemērota profesionāliem drukāšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuri vēlas pārcelt darbu no tradicionālajām iespiedmašīnām uz digitālajām vai meklē papildu risinājumu, lai līdzsvarotu citu digitālo iespiedmašīnu darba apjomu. Šis ir risinājums gājiena garuma samazināšanai, īsāku piegādes laiku nodrošināšanai, personalizēšanai un dažādu versiju izstrādei, kā arī izdruku izstrādei pēc pieprasījuma. AccurioLabel 230 nodrošina izcilu produktivitāti, lielisku attēla kvalitāti un pārsteidzoši vienkāršu lietošanu, padarot to par jūsu ideālo rīku darbības paplašināšanai jaunos tirgos un lietošanai apvienojumā ar jūsu jau esošajām analogajām ierīcēm. 

AccurioPress C14000 / C12000

×

AccurioPress C14000

AccurioPress C14000 drukā 140 A4 formāta lapas minūtē (lpp./min.) un ir par 40% ātrāka nekā jebkura cita uz tonera balstīta ierīce no Konica Minolta. Otrs sērijas modelis, AccurioPress C12000, nodrošina tādu pašu drukas kvalitāti un tikpat ātru ātrumu - 120 lpp./min.

Šī palaišana apliecina Konica Minolta misiju atbalstīt savu klientu uzņēmumu pārveidi pa nozarēm un jomām, prognozējot potenciālās problēmas un kopīgi radot risinājumus. Preses palīdzēs klientiem, kuri vēlas paplašināt un pilnveidot savu uzņēmējdarbību, izmantojot progresīvu automatizāciju, mazāk cilvēku kontaktpunktu un augstāku produktivitāti ar taustāmu efektu, kas novedīs pie lielākas augstas kvalitātes produkcijas ar mazāku atkritumu daudzumu.

VAI JŪS VĒLATIES APLŪKOT KĀDA PRODUKTA DEMONSTRĀCIJU?

Tagad mēs Jums varam piedāvāt virtuālas demonstrācijas mūsu jaunajā demonsrtrāciju zālē. Mēs ar prieku tiksimies ar Jums tiešsaistē un apspriedīsim mūsu produktus Jums pieņemamā laikā. Vienkārši aizpildiet veidlapu, un mūsu eksperti drīzumā ar Jums sazināsies.