Nostipriniet savu energoefektivitāti un klimata aizsardzību

 

Pakalpojumi

Oglekļa neitrāla druka

Konica Minolta kompensē neizbēgamo CO2 izmešu daudzumu drukāšanai birojā un ražošanā. Emisijas sertifikāts, kurā norādīts ietaupītais CO2 izmešu daudzums, liecina par oglekļa izmešu daudzumu. Šī sistēma dod labumu mūsu klientiem, ļaujot viņiem sasniegt savus mērķus vides jomā, samazinot oglekļa pēdas, demonstrējot apņemšanos aizsargāt klimatu un uzlabojot korporatīvo tēlu. 

Iespējas

Konica Minolta biroja ierīces var ieprogrammēt, lai patērētu enerģiju pēc iespējas efektīvāk. Klienti arī gūst labumu no sistēmas iestatījumiem, vēl vairāk samazinot to ietekmi uz vidi.

 

 1. Enerģijas kontrole un miega režīms: trīs enerģijas taupīšanas režīmi; visefektīvākais no tiem, "ErP režīms", atbilst Eiropas Ekodizaina direktīvai. Šajā režīmā sistēmu var atkārtoti aktivizēt tikai tad, ja tā ir ieprogrammēta nedēļas taimerī vai arī pēc tam, kad vēlreiz ir izmantota poga Enerģijas taupīšana.
 2. Laika un kalendāra funkcija: manuāla definīcija, kad drukas sistēmai jādarbojas maz enerģijas vai miega režīmā.
 3. Dinamiskais ECO taimeris: inteliģents automātisks mazjaudas vai miega režīma iestatījums, kad biroja sistēma to pielāgo no faktiskā lietojuma, pamatojoties uz četru nedēļu analīzi.
 4. ECO skenēšana: īss skenēšanas laiks un fiksējošā sildītāja neaktivizēšana.
 5. ECO Print: Vadības panelis netiek automātiski aktivizēts, ja drukas darbs tiek ieslēgts, kad sistēma atrodas miega režīmā; enerģija tiek piegādāta tikai nepieciešamajām detaļām, tādējādi samazinot nevajadzīgu enerģijas patēriņu.
 6. ECO iestatījumi: samazina displeja apgaismojumu.
 7. Vienkārša iestatīšana / darba programma: ECO sistēmas iestatījumu un funkciju iepriekšēja programmēšana.
 8. ECO skaitītājs: individuāla ieguldījuma vides vizualizēšana, parādot tonera, papīra un CO2 patēriņu, veidojot individuālu darbinieku izpratni par vidi.
 9. Mana cilne: vienā ekrānā tiek apvienotas videi draudzīgas funkcijas, kas bieži vajadzīgas.
 10. Attālā aprūpe: Ierīces uzturēšana un lietotāju atbalsta dienests, kas identificē tehniskas problēmas. Konica Minolta var attālināti atrisināt, neaicinot servisa tehniķus uz ceļa.

 

Tehnoloģijas

Konica Minolta biroja ierīces izmanto tehnoloģiju, kas ļauj mūsu klientiem gūt labumu no zema enerģijas patēriņa, vēl vairāk samazinot to ietekmi uz vidi:

 1. Energoefektīvs toneris: Konica Minolta Simitri HD polimerizētais toneris, ko izmanto gan biroju, gan ražošanas drukāšanā, tā ražošanas, lietošanas un pārstrādes laikā ir ievērojami mazāks nekā apkārtējās vides ietekme nekā parastajam pulverveida tonerim, jo ​​toneris sakausējas zemākā temperatūrā.
 2. Energoefektīvs skenera apgaismojums: skenera gaismas avots ir mainīts no parastā dienasgaismas apgaismojuma uz LED, kurā vairs nav dzīvsudraba. Klienti gūst labumu no enerģijas ietaupījumiem un zemas siltuma veiktspējas, vienlaikus palielinot spilgtumu un skenēšanas ātrumu.
 3. Zema TEC vērtība: Konica Minolta biroja izstrādājumiem ir īpaši zemas TEC vērtības; tie atspoguļo produkta tipisko nedēļas elektroenerģijas patēriņu (TEC), pamatojoties uz vidējo biroja patēriņu, kā noteikts ENERGY STAR programmā.
 4. Indukcijas apkures kausēšanas tehnoloģija: ievērojami samazina enerģijas patēriņu, jo kausēšanai nepieciešamā temperatūra tiek sasniegta daudz ātrāk un to var precīzi kontrolēt.
 5. Rullīšu uzlāde bez ozona: ilgstoši iespējama augstas izšķirtspējas izvade, vienlaikus nomācot ozona veidošanos.

 

Iesaistīšanās

CO2 samazināšana un zaļā elektrība
Mūsu kopējais mērķis samazināt CO2 izmešus par 80% jau ir sasniedzis 49%. Tas tika panākts, laikā no 2016. līdz 2005. gadam par 79% samazinot produkta lietošanas laikā radīto CO2 daudzumu. Zaļā elektrība tiek izmantota mūsu Vācijas birojos, radot nulles CO2 izmešus. 

"Bike2Work" darbinieku aktivitātes programma CO2 samazināšanai
Vācijā un Čehijas Republikā Konica Minolta darbinieki var piedalīties Bike2Work darbības projektā, vasaras mēnešos braucot uz darbu, izmantojot velosipēdus, nevis automašīnas. Tas viņiem ļauj parādīt atbildību par apkārtējo vidi un uzlabot savu veselību. Kopš 2014. gada Konica Minolta darbinieki ir nobraukuši vairāk nekā 110 000 kilometru un palīdzējuši ietaupīt vairāk nekā 20 tonnas CO2 izmešu, neveicot šo attālumu savās automašīnās.


Iekšējā oglekļa kompensācijaKonica Minolta Europe kompensē neizbēgamas oglekļa emisijas, atbalstot sertificētus klimata aizsardzības projektus. Tas padara mūs par “klimata neitrālu” uzņēmumu, un mūsu galvenā mītne Langenhagen darbojas klimatiski neitrāli kopš 2018. gada janvāra. Konica Minolta arī kompensē CO2, kas saražots tās pasākumu laikā, un ir kompensējis visu iespiešanu Langenhagen kopš 2015. gada. Kad arī Konica Minolta klienti izmantojiet oglekļa neitralitātes iespējošanas programmu, lai neitrāli izdrukātu oglekli, Konica Minolta kompensē visas emisijas, kas rodas, ražojot un transportējot arī savu produktu. Tas tiek darīts visām biroja un ražošanas drukāšanas ierīcēm, nodrošinot pilnīgu oglekļa neitrālu aprites ciklu. Līdz šim (no 201. Gada 201. Augusta) šādā veidā ir ietaupīti vairāk nekā 9 miljoni kg CO2018).

enabling-carbon-neutrality-konica-minolta

Kontakts

Sazinieties ar mūsu Ilgtspējības komandu!

Sūtīt e-pastu