Microsoft drošības atjauninājums var izraisīt dīkstāvi

 

Mēs vēlamies informēt visus klientus, ka Microsoft drošības atjauninājums var izraisīt pakalpojumu nesaderību un dīkstāvi.

Ietekmētie varētu būt klienti, kuriem ir vismaz viens

  •     viens MFP vai printeris
  •     viena iespiešanas ierīce vai
  •     tiek izmantota lietojumprogramma no Konica Minolta.

2020. gada martā Microsoft publicēs šo drošības atjauninājumu.

Ietekmētie klienti var paši konfigurēt Konica Minolta ierīci (sīkāku informāciju skatīt zemāk) vai sazināties ar vietējo Konica Minolta kontaktpersonu, kas var sniegt atbalstu kā papildu pakalpojumu.

Norādījumi pašas konfigurēšanai:
Ja vēlaties nodrošināt vienmērīgu pāreju, lūdzu, neinstalējiet programmatūras drošības atjauninājumu pirms saderības apstiprināšanas. Kāpēc ne? Instalējot programmatūras drošības atjauninājumu, pēc noklusējuma tiks iespējota LDAP kanāla iesiešana un LDAP parakstīšana, kas var ietekmēt Konica Minolta MFP vai printeru, ražošanas drukas ierīču un programmatūras lietojumprogrammu savietojamību, ja tie ir konfigurēti savienojumam ar Microsoft Active Directory serveri, izmantojot LDAP protokols. Tā rezultātā var tikt noraidīti LDAP savienojumi, piemēram, lietotāja autentifikācijas pieprasījums, kas ierosināts MFP. Tādējādi lietotāji vairs nevar pieteikties savās ierīcēs vai lietojumprogrammās, izraisot pakalpojumu nepieejamību.

Lai pats konfigurētu ierīci, varat rīkoties šādi:

  1. Pēc drošības atjauninājuma izvēles izvēlieties LDAPS (LDAP over SSL / TLS) un vienkāršu autentifikācijas metodi atbalstītā ārējā servera autentifikācijas konfigurācijai.
  2.  Pēc drošības atjauninājuma ieviešanas izvēlieties LDAPS (LDAP over SSL / TLS) un GSSPNEGO autentifikācijas metodi atbalstītajai LDAP (LDAP-IC / Vienkārša drukas autentifikācija / LDAP adreses meklēšana) konfigurācijai.


Papildu informāciju var iegūt no jūsu Konica Minolta ierīces rokasgrāmatām.

Lai iegūtu programmatūru Konica Minolta, lūdzu, sazinieties ar vietējo Konica Minolta kontaktpersonu, lai iegūtu detalizētus norādījumus.

Ja jūs drīzāk vēlaties izmantot Konica Minolta atbalstu, lūdzu, sazinieties ar vietējo Konica Minolta kontaktpersonu. Mūsu servisa komanda piedāvā MFP un lietojumprogrammu konfigurācijas atjaunināšanas pakalpojumu, kuru var izmantot pirms Microsoft drošības atjauninājuma piemērošanas, un nodrošināt vienmērīgu pāreju bez dīkstāves, kas varētu traucēt ikdienas biznesa darbam.
 
Lūdzu, ņemiet vērā, ka nepieciešamās konfigurācijas izmaiņas nav saistītas ar mūsu produktu nepareizu darbību vai kļūmēm, bet tiek veiktas, mainot Microsoft Active Directory servera vidi.

Papildinformāciju par LDAP kanālu iesiešanu un LDAP parakstīšanu, lūdzu, skatiet šajos Microsoft dokumentos