GRUPU DARBA VEICINĀŠANA

 

GRUPU DARBA VEICINĀŠANA

Pēdējā iespēja izmēģināt MS Office 365 par brīvu. Palīdziet savām darba grupām strādāt labāk un ātrāk, nodrošinot vienkāršu failu kopīgošanu, koprediģēšanu reāllaikā un tiešsaistes sapulces, turklāt visi šie pakalpojumi ir pieejami neatkarīgi no atrašanās vietas.

Uzziniet vairāk par bezmaksas MS Office 365 E1 izmēģinājuma versiju
office 365 E1

Iekļautie līdzekļi

[noalt]Office planšetdatoros un tālruņos

Iegūstiet Office programmu tīmekļa versijas iOS, Android un Windows ierīcēs1, kuru ekrāna lielums nepārsniedz 10,1 collu. Katrs lietotājs var instalēt Office mobilās lietojumprogrammas 5 planšetdatoros un 5 tālruņos. Office datora programmas nav iekļautas.

 
[noalt]E-pasts un kalendāri

Lietojiet biznesa klases e-pastu ar bagātīgām un pazīstamām Outlook iespējām, kurām varat piekļūt no datora vai tīmekļa pārlūkprogrammas. Iegūstiet 50 GB pastkasti katram lietotājam un sūtiet līdz pielikumus līdz pat 150 MB.

 
[noalt]Centrs grupas darbam

Apvienojiet darba grupas, izmantojot Microsoft Teams pakalpojumā Office 365, kur apvienota tērzēšana, saturs, personas un rīki. Izmantojiet Teams, lai plānotu grafikus, piešķirtu uzdevumus un izveidotu savienojumu ar citām lietojumprogrammām un resursiem.

Papildinformācija

 
[noalt]Darbplūsmas automatizācija

Izveidojiet automatizētas darbplūsmas starp programmām un pakalpojumiem, lai saņemtu paziņojumus, sinhronizētu failus, apkopotu datus un paveiktu daudz ko citu ar Microsoft Flow; kodēšana nav nepieciešama.

Papildinformācija

 

 

[noalt]Tiešsaistes sapulces

Rīkojiet tiešsaistes sapulces ar audio, HD video un tīmekļa konferencēm. Apraidiet sapulces tiešsaistē līdz pat 10 000 cilvēkiem, kuras var pievienoties, izmantojot tikai pārlūkprogrammu gandrīz jebkurā ierīcē.

Papildinformācija

 
[noalt]Profesionāls digitālais stāstījums

Izmantojot programmu Sway, varat viegli izveidot saistošas, interaktīvas tīmekļa atskaites, prezentācijas, biļetenus, apmācības un citus dokumentus savā tālrunī, planšetdatorā vai pārlūkprogrammā.

Papildinformācija

 
[noalt]Failu glabāšana un koplietošana

Pakalpojumā OneDrive darbam katram lietotājam tiek piešķirta personiskā mākoņkrātuve 1 TB apjomā, kurai var piekļūt no jebkuras vietas un jebkurā ierīcē. Viegli koplietojiet dokumentus ar citiem savā organizācijā vai ārpus tās, kā arī kontrolējiet, kuras personas var skatīt un rediģēt atsevišķus failus.

Papildinformācija

 
[noalt]Uzņēmuma video pakalpojums

Izmantojiet Microsoft Stream, lai viegli izveidotu, pārvaldītu un droši koplietotu video visā organizācijā.

Papildinformācija

 

 


Pēdējā iespēja izmēģināt MS Office 365 par brīvu