Transports un mobilitāte

Nodrošiniet sava uzņēmuma nepārtrauktu darbību

Drošība kustībā – iemesli, kādēļ videonovērošanas kameras iederas sabiedriskā transporta tīklos


Vai jūtaties droši, vēlu naktī izmantojot vai apkalpojot sabiedrisko transportu? Jums tā pavisam noteikti vajadzētu justies, tieši tāpēc mūsdienu sabiedriskā transporta sistēmu papildināšana ar viedām videonovērošanas sistēmām, piemēram, MOBOTIX nodrošinātajām, ir prātīga izvēle, jo tās veicina mobilitāti un rada drošības sajūtu pasažieriem un pakalpojuma nodrošinātāju darbiniekiem.

Mazpilsētās un lielpilsētās vienmēr ir svarīgi nodrošināt iedzīvotāju drošību sabiedriskā transporta sistēmās – gan pašos transportlīdzekļos, gan stacijās un pieturās un to tuvumā. 


Taču tā kā pēdējo gadu laikā arvien izplatītāki kļūst teroristu uzbrukumi, noziegumi, zādzības un vandālisma gadījumi un attiecīgi kļūst stingrāki valstu valdību noteikumi, ir pieauguši izaicinājumi, ar kādiem saskaras par šo sistēmu pārvaldību atbildīgās personas, un ir ievērojami pieaudzis pieprasījums pēc drošības sistēmām. 


Videonovērošanas kameru uzstādīšana sabiedriskā transporta sistēmās sniedz ievērojamas priekšrocības. Tās nodrošina pasažieru un personāla drošību un uztur nepārtrauktu bezproblemātisku līniju darbību. Bezvadu videonovērošanas sistēmas ļauj sabiedrības locekļiem justies daudz drošāk, veicinot mobilitāti un novēršot vandālisma un noziegumu risku. Ka arī tās ļauj justies drošāk pasažieriem, izmantojot sabiedriskā transporta sistēmas, it īpaši diennakts tumšajā laikā. 


Videonovērošanas kameras ir iespējams izvietot neuzkrītošā veidā, tās ir izturīgas un uzticamas. Tās ir piemērotas lietošanai gan telpās, gan ārpus tām, jebkura veida transportlīdzeklī, peronā, pieturā, uzgaidāmajā telpā vai publiskajā vietā, jebkurā darbības ātrumā un jebkuros laikapstākļos. 


MOBOTIX kameras ir ražotas Vācijā un garantē kvalitāti un tehnisko uzticamību, kā arī maksimālu darbības zonu, izmantojot minimālu kameru skaitu, ko nodrošina hemisfēriskā tehnoloģija, tāpēc tām nav nepieciešama intensīva tehniskā apkope un jūsu ieguldījums atmaksājas ar uzviju.

Risinājumi

Risinājumi


Hardware
hardware icon
Vairāk nekā tikai standarta risinājums

MOBOTIX kameras modernā uzņēmumā var tikt izmantotas daudz dažādos veidos, kā arī tās ir izslavētas savas izcili uzticamās darbības dēļ. Kameras nodrošina maksimālu energoefektivitāti un ir neticami precīzas – tikai viena kamera spēj neuzkrītoši uzraudzīt ļoti plašu perimetru, neatstājot aklās zonas.

Software
software icon
Videopārvaldības sistēma (VPS) – visas priekšrocības vienā sistēmā

VPS nodrošina intuitīvus un elastīgus MOBOTIX programmatūras risinājumus video pārvaldībai, video analīzei un ierīču kontrolei. Nav nepieciešams pārvaldības serveris, jo nepieciešamais mākslīgais intelekts jau ir integrēts (VPS/iegultā video analīzes programma)

Services
service icon
Ideāla visaptverošā pakotne

Mēs izvadām jūs cauri katram procesa posmam, nodrošinot, ka jums tiek piedāvāta visaptveroša drošības risinājumu koncepcija, kas pielāgota jūsu uzņēmuma vajadzībām. Sākumā nodrošinot detalizētu konsultāciju, kurā ietilpst objekta aptauja un analīze, mēs pievēršamies jūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām, optimizējot un uzlabojot visu jūsu video infrastruktūru. Piemērots projektu pārvaldības risinājums iekļaus profesionālus uzstādīšanas pakalpojumus, kam seko attālinātas uzraudzības pakalpojumi, lai nodrošinātu informāciju tehnoloģiju infrastruktūras un tīkla statusa kontroli, un tehniskās apkopes pakalpojumi, lai garantētu jūsu videodrošības sistēmas bezatteices darbību.

Ja jūs uzskatāt, ka jūsu uzņēmumam vai iestādei noderētu videonovērošanas risinājumi, klikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju:

Reliable Video Solutions Tailored for Transportation

Camera robustness, Hemispheric technology and decentralized image and event management make MOBOTIX the logical choice for mobile security.

Download Now

Sazināties

Sazināties

Lai uzzinātu vairāk, vienkārši noklikšķiniet uz Sazinieties ar mums, un mūsu speciālistu komanda ar prieku palīdzēs jums visā procesā - no labākā risinājuma izvēles līdz jaunāko tehnoloģiju ieviešanai, ko piedāvā Konica Minolta un MOBOTIX.

Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings