Teritorija

Iemesli, kādēļ nepilnīgas sistēmas nekad nav labākā izvēle jūsu teritorijas aizsardzībai

Uzticama teritorijas aizsardzība, kas nepieviļ


Vai esat pārliecināti, ka jūsu teritorijas aizsargsistēma atbilst jūsu uzņēmuma pašreizējām vajadzībām? Vai vecmodīgas videonovērošanas metodes rada reālu nepieciešamību iegādāties papildu infrastruktūru un tērē jūsu vērtīgo laiku, naudu un resursus, nenodrošinot optimizētu un mūsdienīgu risinājumu?

Attiecībā uz jūsu uzņēmuma drošību vairs nepietiek ar nepilnīgiem pasākumiem. Ja jūsu izmantotā teritorijas videonovērošanas sistēma nav precīza, sekas var būt nopietnas, jo daudzas (ja ne pat visas) jūsu materiālās vērtības var tikt zaudētas zādzības, ielaušanās, vandālisma, ugunsgrēka un citu negaidītu un potenciāli katastrofālu notikumu rezultātā.


Tieši tādēļ jūs nekad nedrīkstat samierināties ar otršķirīgu risinājumu. Rūpējoties par savu uzņēmumu, jums ir jāizmanto sistēma, kas iekļauj videonovērošanas kameras, barjeras un sensorus un kas ir īpaši izstrādāta jūsu ēku vai iestādi ieskaujošās teritorijas apsargāšanai un integrēta plašākā, visaptverošā drošības koncepcijā.


MOBOTIX nodrošina visas šīs un vēl daudzas citas priekšrocības. Šī uzticamā un efektīvā teritorijas videonovērošanas sistēma ir vieds savrups un viegli lietojams IP video risinājums, kas uzticami veiks savas funkcijas jebkuros laikapstākļos. Sistēma veiksmīgi atklāj potenciālu apdraudējumu, atšķir kramplaužu ielaušanos no dzīvnieka, kas nakts laikā nevainīgi iet garām teritorijai, un nodrošina izcilu attēla kvalitāti pat pēc saulrieta.


MOBOTIX teritorijas videonovērošanas risinājumi sniedz plašu priekšrocību klāstu. Sistēma novērš nelabvēlīgu laikapstākļu izraisītas kļūdainas trauksmes risku, un tās izturīgā konstrukcija padara to ideāli piemērotu lietošanai ārpus telpām. Risinājumi nodrošina asu un skaidru attēlu un ir ražoti Vācijā, lai garantētu augstu kvalitāti un tehnisku uzticamību.

Teritorija

Teritorija

Visas priekšrocības vienā sistēmā

MOBOTIX drošības sistēmai nav nepieciešama papildu infrastruktūra. Investējot MOBOTIX komerciālajā videonovērošanas sistēmā, jums nebūs jāuztraucas par atsevišķu atbalsta sistēmu, programmatūras vai centrālā servera iegādi. 


MOBOTIX sistēma ne vien ietaupīs jūsu laiku un naudu, ko jūs pretējā gadījumā, iespējams, tērētu piemērotu elementu meklēšanai, bet arī būs ekonomiski izdevīga, finanšu ziņā caurredzama un daudz uzticamāka izvēle nekā vairākelementu sistēmas. Visi procesi, piemēram, notikumu un trauksmju pārvaldība, ierakstīšana un attēlu apstrāde, tiek izpildīti lokāli – videonovērošanas kamerā.

Hardware
hardware icon
Vairāk nekā tikai standarta risinājums

MOBOTIX kameras var izmantot daudzās dažādās nozarēs, un tās visā pasaulē ir izslavētas savas izcilās uzticamības dēļ. Tās nodrošina izcilu energoefektivitāti un augstākā līmeņa precizitāti. Viena kamera spēj neuzkrītoši uzraudzīt visu teritoriju, neatstājot aklās zonas.

Software
software icon
MOBOTIX videopārvaldības sistēma – visas priekšrocības vienā sistēmā

Video pārvaldības sistēma (VPS) ir intuitīvs un elastīgs MOBOTIX programmatūras risinājums video pārvaldībai, video analīzei un ierīču kontrolei. VPS nav nepieciešams pārvaldības serveris. Tā ir aprīkota ar visām jums nepieciešamajām funkcijām, tāpēc jums nav jāuztraucas par jaunu risinājumu ieviešanu.

Services
service icon
Ideāla visaptverošā pakotne

Mēs pavadām jūs ikvienā procesa posmā, garantējot jums ideālas, visaptverošas drošības risinājumu koncepcijas sniegtās priekšrocības. Sākumā nodrošinot detalizētu konsultāciju, kurā ietilpst objekta aptauja un analīze, mēs identificējam pielāgotu risinājumu, kas atbildīs jūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām, lai optimizētu un uzlabotu visu jūsu video infrastruktūru. Atbilstoša projektu pārvaldība papildus iekļauj profesionālus uzstādīšanas pakalpojumus, kam seko attālinātas uzraudzības pakalpojumi, lai nodrošinātu informāciju tehnoloģiju infrastruktūras un tīkla statusa kontroli, kā arī tehniskās apkopes pakalpojumi, lai garantētu jūsu videodrošības sistēmas bezatteices darbību.

Teritorija

Teritorija

MOBOTIX uzsāka viedu, uzticamu un augstas kvalitātes IP videosistēmu ražošanu 2000. gadā. Uzņēmuma videonovērošanas kameras ir ideāli pielāgotas mūsdienu uzņēmējdarbības vajadzībām. Ierīcēm, kuras ir paredzētas izmantošanai ārpus telpām, tiek veikti temperatūras stresa testi, kuru laikā tās tiek pakļautas temperatūrai diapazonā no -30 °C līdz +60 °C, tāpēc jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu īpašums neatkarīgi no laikapstākļiem ir pastāvīgā drošībā. MOBOTIX videonovērošanas kamerām nav nepieciešama dzesēšana vai apsilde, kā arī tajās nav izmantotas kustīgas detaļas, tāpēc tām praktiski nemaz nav jāveic tehniskā apkope un tās ir pilnībā savrupas. Un tā kā MOBOTIX videonovērošanas sistēmas uzglabā visus nepieciešamos datus, spēj patstāvīgi pielāgot izšķirtspēju un automātiski aktivizē trauksmes, nav nepieciešami papildu serveri vai datori. 


Jūs tāpat arī varat būt droši, ka mūsu kameras aptver visu jūsu īpašumu un garantē augstas kvalitātes un asus attēlus neatkarīgi no laikapstākļiem. Pateicoties izmantotajiem 6 MP mēness gaismas sensoriem un termiskās attēlveidošanas tehnoloģijai, MOBOTIX kameras fiksē daudz vairāk, nekā spēj cilvēka acs, viegli uztverot kustīgus objektus sliktos apstākļos un lielos attālumos. 


MOBOTIX modernā tehnoloģija tāpat arī nozīmē, ka jums vairs nav jāizvēlas dārgs un sarežģīts risinājums, lai gūtu nozarē labākās priekšrocības. MOBOTIX ar nelielu kameru skaitu aptver plašas zonas, un šīm kamerām nav nepieciešama regulāra tehniskā apkope, tās neatkarīgi no laikapstākļiem var darboties 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā un automatizēt dažas darbības (piemēram, trauksmes aktivizēšanu vai vārtu atvēršanu pilnvarotām automašīnām) un to darbību nodrošina standarta PoE, jo tām ir nepieciešami ne vairāk kā 4-5 vati. Tāpēc lai pilnībā garantētu, ka jūsu pašreizējā teritorijas aizsardzības sistēma atbilst visām jūsu uzņēmuma vajadzībām, nesamierinieties ar nepilnīgām sistēmām. 

Automātiski aktivizēta trauksme

Automātiski aktivizēta trauksme

Savrupa sistēma

Savrupa sistēma

Darbība praktiski bez tehniskās apkopes

Darbība praktiski bez tehniskās apkopes

Energoefektīva darbība

Energoefektīva darbība

Uzticama darbība visa veida laikapstākļos

Uzticama darbība visa veida laikapstākļos

Darbība bez papildu infrastruktūras nepieciešamības

Darbība bez papildu infrastruktūras nepieciešamības

Next Generation Perimeter Security with Reliable Alarm Management

The integrated solution of MOBOTIX Thermal and Video technology significantly reduces false alarms and will define the future of perimeter security.

Download Now

Sazināties

Sazināties

Videonovērošana jūsu rīcībā

Videonovērošana mūsdienu organizācijās var veikt plašu dažādu funkciju klāstu, un, izvēloties uzticamu aparatūru, jūs garantējat, ka tas ir drošs ieguldījums nākotnē. Ja domājat, ka jūsu uzņēmumam vai organizācijai varētu būt izdevīgi uzstādīt videonovērošanas risinājumu, noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju:

Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings