Loģistikas procesu videonovērošana

Optimizējiet loģistikas procesu drošību visos savos objektos

Automatizēta videonovērošana nevainojamam loģistikas procesam


Vēlaties optimizēt veidu, kā jūs savā loģistikas kompleksā izmantojat videonovērošanu, un nodrošināt savu objektu un procesu drošību? Optimizējot savus loģistikas procesus un izmantojot loģistikas procesu videonovērošanu, lai bagātinātu savu drošības un uzraudzības kompleksu, jūs varat rūpīgi uzraudzīt savā īpašumā veiktās darbības un izmantotās preces un sistēmas, kā arī daudz efektīvāk nekā jebkad iepriekš nodrošināt savas loģistikas procesu plūsmas drošību.

Jums patīk optimizēt savus loģistikas procesus? Ja tā, tad jums noteikti jāizvēlas uzticams partneris! 


Modernajiem komerciālajiem objektiem, piemēram, noliktavām, ir nepieciešamas stingras drošības politikas un optimizēti loģistikas procesi, ja vēlaties novērst tur cirkulējošo preču, sistēmu un datu bojājumus vai zudumu. 


Lai novērstu īpašuma bojājumus, zādzības, zudumus vai preču nepareizas apstrādes risku, visos jūsu uzņēmuma objektos ir jābūt ieviestam ļoti augstam drošības līmenim. Izturīgā MOBOTIX videonovērošanas sistēma ir izstrādāta IoT (lietiskā interneta) procesu automatizēšanai. Tā kā MOBOTIX loģistikas sistēma izmanto šifrētu komunikāciju, tā ir kiberdroša, nodrošina nepārspējamu videonovērošanas kapacitāti un iekļauj mūsdienīgas drošības un uzraudzības funkcijas, kuras jūs un jūsu uzņēmums spēsiet patiesi novērtēt. 


Sistēma ir aprīkota arī ar hemisfērisko tehnoloģiju, kas nodrošina maksimālu darbības zonu, izmantojot minimālu kameru skaitu. Neuzkrītoša darbība nodrošina pilnīgu aizsardzību pret bojājumiem, zādzībām un vandālismu, un, tā kā sistēmai nav nepieciešama intensīva tehniskā apkope, kopējās uzturēšanas izmaksas ir zemākas, tāpēc jūsu ieguldījums pilnīgi noteikti atmaksāsies ar uzviju.

LOĢISTIKA

LOĢISTIKA

Integrējot videonovērošanu jūsu stratēģijas kompleksā

MOBOTIX novērošanas kameras kā loģistikas instruments piedāvā plašu funkciju klāstu. Kameras ir pielāgotas IoT (lietiskajam internetam), lai nodrošinātu viedu procesu automatizēšanu, noteiktu temperatūru ar mērķi uzlabot objekta iekārtu uzraudzību un jūsu pārvaldības un vadības iespējas, kā arī lai novērstu risku izraisīt ievērojamu kaitējumu jūsu uzņēmējdarbībai. Kamerām ir arī spēcīga un ūdensizturīga konstrukcija, kas nodrošina uzticamu un drošu ekspluatāciju ārpus telpām visa gada garumā, tās garantē maksimālu darbības zonu, izmantojot minimālu kameru skaitu (hemisfēriskā tehnoloģija), un tās ir izgatavotas Vācijā, sniedzot augstu kvalitāti un maksimālu uzticamību.

Hardware
hardware icon
MOBOTIX x6 sērija

Ja jums nepieciešams uzņemt augstas izšķirtspējas video datus, inovatīvās MOBOTIX x6 sērijas kameras ir gudrs ieguldījums, kas atklāj plašu jaunu ekspluatācijas un integrēšanas iespēju klāstu, nodrošinot atbilstību jebkura klienta prasībām. Aparatūra piedāvā aizraujošas funkcijas un citas priekšrocības, tostarp decentralizētu sistēmu, zemas kopējās uzturēšanas izmaksas un hemisfērisko tehnoloģiju. MOBOTIX x6 sērijas kameras sniedz jums izcilu attēla kvalitāti un tām piemīt augsta kvalitāte un kiberdrošība.

Software
software icon
Video pārvaldības sistēma (VPS)

MxManagementCenter (MxMC) ir jaudīga un lietotājam draudzīga video pārvaldības sistēma, kas aprīkota ar viedu tehnoloģiju. Sistēmu iespējams izmantot intuitīvi Windows un Apple datoros, tāpēc nav nepieciešams pārvaldības serveris.

Services
service icon
Konsultēšana

Videonovērošana, kas īpaši pielāgota jūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām. Mūsu konsultāciju pakalpojums ietver jūsu visas video infrastruktūras optimizēšanu un uzlabošanu, tostarp objekta aptauju un analīzi.

Hannover Messe 2019

In Hall 5 in the "Digital Factory" exhibition area, our experts will present powerful solutions and concepts for IIoT, industry 4.0 and digitization

Visit us at Hannover Messe 2019

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings