Vieda nozares un kritiskās infrastruktūras procesu uzraudzība

Uzraugiet savu kritisko infrastruktūru un procesus vienā acumirklī

Vieda nozares un kritiskās infrastruktūras procesu uzraudzība un notikumu pārvaldība


Kritiskajai infrastruktūrai jeb jūsu uzņēmuma telpās esošajām iekārtām, aprīkojumam un materiāliem ir nepieciešama aizsardzība un attālināta uzraudzība, kas ir ne vien efektīva, bet arī pastāvīgi ekonomiski izdevīga. Šīs iespējas, – MOBOTIX ierīču nodrošinātās viedās procesu automatizēšanas funkcijas –, garantē ekspluatācijas drošību un darbplūsmu optimizēšanu, vienlaikus aizsargājot gan materiālās vērtības, gan datus no jebkāda veida apdraudējuma.

Visi Konica Minolta kritiskās infrastruktūras risinājumi atbalsta lietisko internetu, lai nodrošinātu viedu procesu automatizēšanu. 


MOBOTIX sistēmas nodrošina temperatūras mērīšanas funkciju, lai uzlabotu objekta iekārtu uzraudzību, sniegtu jums pārvaldības un kontroles iespējas un novērstu risku radīt ievērojamu kaitējumu jūsu uzņēmējdarbībai. Tās ir izturīgas un ūdensdrošas uzticamai un drošai ekspluatācijai ārpus telpām un ražotas Vācijā augstas kvalitātes un uzticamības garantijai.

Risinājums

Risinājums


Hardware
hardware icon
Vairāk nekā tikai standarta risinājums

MOBOTIX kameras modernā uzņēmumā var tikt izmantotas daudz dažādos veidos, kā arī tās ir izslavētas savas izcili uzticamās darbības dēļ. Kameras nodrošina maksimālu energoefektivitāti un ir neticami precīzas – tikai viena kamera spēj neuzkrītoši uzraudzīt ļoti plašu perimetru, neatstājot aklās zonas. MOBOTIX x6 kameras ir saderīgas ar H.264 un ONVIF, un, pateicoties PoE (elektrobarošana ar tīkla Ethernet starpniecību), to maksimālais elektroenerģijas patēriņš ir 8 W.

Software
software icon
VPS – visaptverošs funkciju nodrošinājums vienā sistēmā

MOBOTIX Video pārvaldības sistēma (VPS) ir intuitīvs un elastīgs MOBOTIX programmatūras risinājums video pārvaldībai, video analīzei un ierīču kontrolei. Sistēmai nav nepieciešams pārvaldības serveris. Tā ir aprīkota ar visām jums nepieciešamajām funkcijām, tāpēc jums nav jāuztraucas par jaunu risinājumu ieviešanu.

Services
service icon
Ideāla visaptverošā pakotne

Mēs izvadām jūs cauri katram procesa posmam, nodrošinot, ka jums tiek piedāvāta visaptveroša drošības risinājumu koncepcija, kas pielāgota jūsu uzņēmuma vajadzībām. Iesākumā nodrošinot detalizētu konsultāciju, tostarp objekta aptauju un analīzi, mēs pievēršamies jūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām, optimizējot un uzlabojot visu jūsu video infrastruktūru. Pienācīgs projektu pārvaldības risinājums iekļaus profesionāli veiktu uzstādīšanu, kam sekos attālinātas uzraudzības pakalpojumu nodrošinājums, lai pārvaldītu informāciju tehnoloģiju infrastruktūru un tīkla statusu, un tehniskās apkopes pakalpojumu nodrošinājums, lai garantētu jūsu videodrošības sistēmas bezatteices darbību.

Vieda nozares un kritiskās infrastruktūras procesu uzraudzība

Vieda nozares un kritiskās infrastruktūras procesu uzraudzība

Jums nepieciešamais savrupais risinājums

MOBOTIX ierīces ir pilnīgs savrups risinājums, kam nav nepieciešama papildu infrastruktūra. Investējot šī tipa komerciālajā videonovērošanas sistēmā, jums nebūs jāuztraucas par atsevišķu atbalsta sistēmu, programmatūras vai centrālā servera iegādi. Šī sistēma ne vien ietaupīs jūsu laiku un naudu, ko jūs pretējā gadījumā, iespējams, tērētu piemērotu elementu meklēšanai, bet arī būs ekonomiski izdevīga, finanšu ziņā caurredzama un daudz uzticamāka izvēle nekā vairākelementu sistēmas. Visi procesi, piemēram, notikumu un trauksmju pārvaldība, ierakstīšana un attēlu apstrāde, tiek veikti un izpildīti videonovērošanas kamerā.


MOBOTIX kameras ir izcils visa attēlu apstrādes procesa uzlabojums. Ieraksti tiek veikti izcilā kvalitātē pat gadījumos, kad objekti kustās lielā ātrumā vai kad ir vājš apgaismojums. Pateicoties nodrošināto attēlu asumam, jūs vienmēr redzat, kas tieši notiek īpašumā. Augstas kvalitātes attēli ļaus jums saskatīt pat vissīkākās detaļas, bet inovatīvā kustības uztveršanas funkcija ļaus jums noteikt precīzu notikuma vietu. 


Sensors MxActivity atšķirs vēja vai putnu radītas kustības no patiešām aizdomīgām darbībām, tādējādi par līdz pat 90% samazinot viltus trauksmju risku. Jūs varat automatizēt sistēmas reakciju, lai ātri un viegli fiksētu aktivitāti, un konfigurēt to, lai tā atvērtu paceļamās barjeras pilnvarotām automašīnām un lai tā konkrētā dienas laikā ar skaņas signālu reaģētu uz aizdomīgām kustībām. Iespējas ir bezgalīgas – jūs vienkārši pielāgojat neskaitāmās MOBOTIX komerciālo videonovērošanas kameru funkcijas savām individuālajām vajadzībām. Lēmumu pieņemat jūs.

Pilnībā nokomplektēta sistēma

Pilnībā nokomplektēta sistēma

Nav nepieciešams centrālais serveris

Nav nepieciešams centrālais serveris

Adaptējams drošības risinājums

Adaptējams drošības risinājums

Divvirzienu audio sistēma

Divvirzienu audio sistēma

Kustības uztveršanas funkcija

Kustības uztveršanas funkcija

Automatizēšana

Automatizēšana

Moderna analīzes programma

Moderna analīzes programma

Šī daudzfunkcionālā un savrupā drošības sistēma ir labākais veids, kā nodrošināt jūsu kritiskās infrastruktūras drošību. 


MOBOTIX videonovērošanas kameras ir ārkārtīgi intuitīvas un viegli apgūstamas, taču mūsu komanda ar prieku nepieciešamības gadījumā sniegs jums palīdzību un parādīs, kā pielāgot sistēmu jūsu uzņēmuma vajadzībām. 


Ja jūs uzskatāt, ka jūsu uzņēmumam vai iestādei noderētu šāds risinājums, klikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju:

Intelligent Process Monitoring for the Industry and Critical Infrastructure

The intelligent use of Thermal Radiometry and event management allows us to reliably monitor temperature-critical processes and provide early warning.

Download Now

Hannover Messe 2019

In Hall 5 in the "Digital Factory" exhibition area, our experts will present powerful solutions and concepts for IIoT, industry 4.0 and digitization

Visit us at Hannover Messe 2019

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings