Komerciālā videonovērošana

Mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām pielāgots risinājums

Mums rūp jūsu drošība


Ik dienu mazie un vidējie uzņēmumi visā pasaulē cieš zaudējumus ugunsgrēku, zādzību, vandālisma un citu kaitniecisku notikumu rezultātā. Daudzi no šiem notikumiem varēja tikt pavisam viegli novērsti. Biroju telpas un noliktavas kramplaužiem var šķist viegls mērķis, tāpēc komerciālā videonovērošanas sistēma var sniegt ievērojamu ieguldījumu zaudējumu novēršanā. MOBOTIX videonovērošanas kameras nodrošinās jums nozieguma vietas ierakstu izcili asā attēla kvalitātē. Tāpēc speriet soli tālāk un padariet sava uzņēmuma nākotni drošu!

Konica Minolta piedāvā risinājumus, kas mainīs jūsu uzskatus par drošības jautājumiem. Tie ļauj jums paļauties uz augstas kvalitātes video infrastruktūru, kas izstrādāta jūsu sirdsmieram, vienlaikus nodrošinot jums priekšrocības, ko sniedz 360° redzamība, termālā atpazīšana, automatizēšana, augstas kvalitātes, skaidri attēli, hemisfēriskā redzamība, e-pasta ziņojumi un vēl daudzas citas funkcijas. 


Mūsu komerciālais videonovērošanas risinājums veido visaptverošu drošības sistēmu, kas ir pielāgota jūsu uzņēmuma mūsdienu vajadzībām, ļauj jums investēt savā drošībā un nākotnē, kā arī palīdz jums koncentrēties uz saviem pamatuzdevumiem, vienlaikus nodrošinot profesionālu video infrastruktūras pārvaldību.


Ieguvumi, ko sniedz šis komerciālais videonovērošanas risinājums


  • Skaidri, asi attēli labākai pierādījumu kvalitātei
  • Retāka tehniskā apkope (un attiecīgi arī zemākas kopējās ekspluatācijas izmaksas), kā rezultātā peļņa no kapitāla ieguldījumiem ir lielāka
  • Zemāks elektroenerģijas patēriņš – videi draudzīgāks IP video
  • Kiberdrošība, pateicoties šifrētai komunikācijai


Komerciāla līmeņa risinājums (mazie un vidējie uzņēmumi)

Komerciāla līmeņa risinājums (mazie un vidējie uzņēmumi)

Visas priekšrocības vienā sistēmā

MOBOTIX drošības sistēmai nav nepieciešama papildu infrastruktūra. Investējot komerciālajā videonovērošanas sistēmā, jums nebūs jāuztraucas par atsevišķu atbalsta sistēmu, programmatūras vai centrālā servera iegādi. 


Šī sistēma ne vien ietaupīs jūsu laiku un naudu, ko jūs pretējā gadījumā, iespējams, tērētu piemērotu elementu meklēšanai, bet arī būs ekonomiski izdevīga, finanšu ziņā caurredzama un daudz uzticamāka izvēle nekā vairākelementu sistēmas. Visi procesi, piemēram, notikumu un trauksmju pārvaldība, ierakstīšana un attēlu apstrāde, tiek izpildīti lokāli – videonovērošanas kamerā.

Hardware
hardware icon
Vairāk nekā tikai standarta risinājums

MOBOTIX kameras var izmantot daudzās dažādās nozarēs, un tās visā pasaulē ir izslavētas savas izcilās uzticamības dēļ. Tās nodrošina izcilu energoefektivitāti un augstākā līmeņa precizitāti. Viena kamera spēj neuzkrītoši uzraudzīt visu teritoriju, neatstājot aklās zonas.

Software
software icon
Videopārvaldības sistēma – visas priekšrocības vienā sistēmā

MOBOTIX Video pārvaldības sistēma (VPS) ir intuitīvs un elastīgs MOBOTIX programmatūras risinājums video pārvaldībai, video analīzei un ierīču kontrolei. VPS nav nepieciešams pārvaldības serveris. Tā ir aprīkota ar visām jums nepieciešamajām funkcijām, tāpēc jums nav jāuztraucas par jaunu risinājumu ieviešanu.

Services
service icon
Ideāla visaptverošā pakotne

Mēs pavadām jūs ikvienā procesa posmā, garantējot jums ideālas, visaptverošas drošības risinājumu koncepcijas sniegtās priekšrocības. Sākumā nodrošinot detalizētu konsultāciju, kurā ietilpst objekta aptauja un analīze, mēs identificējam pielāgotu risinājumu, kas atbildīs jūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām, lai optimizētu un uzlabotu visu jūsu video infrastruktūru. Piemērots projektu pārvaldības risinājums iekļaus profesionālus uzstādīšanas pakalpojumus, kam sekos attālinātas uzraudzības pakalpojumi, lai nodrošinātu informāciju tehnoloģiju infrastruktūras un tīkla statusa kontroli, kā arī tehniskās apkopes pakalpojumi, lai garantētu jūsu videodrošības sistēmas bezatteices darbību.

Komerciālā videonovērošana

Komerciālā videonovērošana

Pilnīgs savrupais risinājums

MOBOTIX kameras ir ievērojams visa attēlu apstrādes procesa uzlabojums. Ieraksti tiek veikti izcilā kvalitātē pat gadījumos, kad objekti kustās lielā ātrumā vai kad ir vājš apgaismojums. Pateicoties nodrošināto attēlu asumam, jūs vienmēr redzat, kas tieši notiek īpašumā. Augstas kvalitātes attēli ļaus jums saskatīt pat vissmalkākās detaļas, bet inovatīvā kustības uztveršanas funkcija ļaus jums noteikt precīzu notikuma vietu. 


Sensors MxActivity atšķir vēja vai putnu radītas kustības no patiešām aizdomīgām darbībām, tādējādi par līdz pat 90% samazinot viltus trauksmju risku. Jūs varat automatizēt sistēmas reakciju, lai ātri un viegli fiksētu aktivitāti, un konfigurēt to, lai tā atvērtu paceļamās barjeras pilnvarotām automašīnām un lai tā konkrētā dienas laikā ar skaņas signālu reaģētu uz aizdomīgām kustībām. 


Iespējas ir bezgalīgas – jūs vienkārši pielāgojat neskaitāmās komerciālo videonovērošanas kameru funkcijas savām individuālajām vajadzībām. Lēmumu pieņemat jūs.


Vieda videodrošība ļauj jums koncentrēties uz sava uzņēmuma vadību un sasniegt uzņēmējdarbības mērķus, neuztraucoties par savu sistēmu. Risinājums ietver tālāk norādītās priekšrocības.

Pilnībā nokomplektēta sistēma

Pilnībā nokomplektēta sistēma

Nav nepieciešams centrālais serveris

Nav nepieciešams centrālais serveris

Adaptējams drošības risinājums

Adaptējams drošības risinājums

Divvirzienu audio sistēma

Divvirzienu audio sistēma

Kustības uztveršanas funkcija

Kustības uztveršanas funkcija

Automatizēšana

Automatizēšana

Moderna analīzes programma

Moderna analīzes programma

Šī daudzfunkcionālā un savrupā drošības sistēma ir labākais veids, kā nodrošināt jūsu biroja vai noliktavas drošību. MOBOTIX videonovērošanas kameras ir ārkārtīgi intuitīvas un viegli apgūstamas, taču mūsu komanda ar prieku nepieciešamības gadījumā sniegs jums palīdzību un parādīs, kā pielāgot sistēmu jūsu uzņēmuma vajadzībām. 


Ja jums nepieciešama papildinformācija, lūdzu, sazinieties ar mums. 

Your Security Is Our Mission

Professional Video Security Solutions For Small And Medium-Sized Companies

Download Now

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings