Reimatoloģiskā izmeklēšana

Konica Minolta risinājumi agrīnai diagnostikai un augstākai diagnostikas precizitātei

Reimatoloģija


Reimatoīdais artrīts ir hroniska iekaisīga locītavu slimība, kas var izraisīt skrimšļu un kaulu bojājumus, kā arī invaliditāti. Agrīna diagnoze ir pamats slimības terapijas veiksmīga rezultāta optimizēšanai, it īpaši pacientiem ar nelabvēlīga iznākuma riska faktoriem, piemēram, augstu slimības progresēšanas līmeni, autoantivielu klātbūtni asinīs un agrīniem locītavu bojājumiem. Locītavu bojājumus ir iespējams diagnosticēt, izmantojot mūsu AeroDR rentgena sistēmu klāstu.

Viens no veidiem, kā noteikt slimības progresu, ir izmantot slimības aktivitātes rādītāju (SAR) jeb DAS28 protokolu. Šis protokols tagad ir pieejams arī ultraskaņas procedūrai: Konica Minolta ir izstrādājis reimatoīdā artrīta (RA) darbplūsmu – unikālu rīku, kas pieejams vienīgi mūsu Sonimage sistēmā un ir īpaši izstrādāts reimatologu darba atbalstam. Rīks, kura pamatā ir DAS28 protokols, sniedz reimatologiem vadlīnijas attiecībā uz artrīta slimnieku locītavu pārbaudes un novērtēšanas procedūru. Rīks ļauj lietotājiem nodrošināt šai pacientu grupai specializētu aprūpi.

Reimatoloģiskā izmeklēšana

Reimatoloģiskā izmeklēšana

Risinājumi

  • Integrēta DAS28 protokola veidne
  • Iespēja ātri un vienkārši salīdzināt locītavu attēlus
  • Klīniskās vadlīnijas ārstiem
  • Neinvazīva diagnostika pacienta komfortam
  • Ātra un vienkārša ziņošana
  • Uzlabota adatas vizualizācija injekcijām
Hardware
Portatīva ultraskaņas sistēma

Kompaktā ultraskaņas sistēma SONIMAGE® HS1 ir aprīkota ar paplašinātu muskuļu un skeleta sistēmas attēlveidošanas funkciju, kas nodrošina izcilu attēla detalizāciju un kontrastu. Paplašinātās tehnoloģiskās funkcijas un augstas izšķirtspējas attēla kvalitāte atbalsta pārliecinošu diagnozi, adatas vadību invazīvām procedūrām un ārstēšanas pārvaldību ārstniecības iestādē.

Software
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Reimatoloģiskā izmeklēšana

Reimatoloģiskā izmeklēšana

Pamatfunkcijas

Sistēmu Sonimage iespējams izmantot dažādās klīniskajās vidēs. Tā kā Sonimage ir ārkārtīgi portatīva un viegli lietojama, tā ir ideāls rīks reimatologiem ikdienas pārbaužu veikšanai. Ultraskaņas rīks ir aprīkots ar intuitīvu lietotāja saskarni, kas apvieno priekšrocības, ko sniedz skārienekrāna tehnoloģija un vienkāršota konsole ar pilnīgu 15 collu skārienekrānu. 


Rīka vadībai nepieciešamas vien astoņas fiziskas pogas un integrēta kursorbumba. Sonimage nodrošina arī unikālu pievienoto vērtību – izcilu muskuļu un skeleta sistēmas attēlveidošanu, kas ir īpaši noderīga ortopēdiem, reimatologiem un rehabilitācijas un fizioterapijas speciālistiem. 


Pateicoties vienkāršās adatas vizualizēšanas (VAV) tehnoloģijai, Sonimage HS1 spēj uzlabot adatas redzamību ultraskaņas attēlā gan plaknes, gan ārpusplaknes metodes gadījumā. Sistēma arī ļauj atainot 18 MHz frekvences attēlus mērogā līdz 1 cm dziļumam, nodrošinot ērtu ekrānā atainoto detaļu vizualizāciju. 


Reimatoīdā artrīta darbplūsma iepazīstina ārstus ar reimatoīdajam artrītam izstrādātu protokolu, sniedzot skaidru pārskatu par izmeklētajām locītavām un kopumā padarot diagnostikas procesu daudz precīzāku. Turklāt artrīta pacienti nav vienīgie lietotāji, kam palīdzēs šī mūsdienīgā tehnoloģija: Sonimage HS1 var izmantot arī kardiologi, kam noderēs tādas sistēmas funkcijas kā, piemēram, audu doplerogrāfijas un nepārtrauktas darbības režīms. Automātiskās IMB (intima-medial biezuma) mērīšanas funkcija nodrošina uzlabotu artēriju veselības pārbaudi.

3THI trīskārša audu harmoniskā attēlveidošana

3THI trīskārša audu harmoniskā attēlveidošana

Augstas jutības, platjoslas pārveidotāji

Augstas jutības, platjoslas pārveidotāji

Portatīvs risinājums ar integrētu akumulatoru

Portatīvs risinājums ar integrētu akumulatoru

Sistēma pēc gaidstāves režīma ir gatava darbam mazāk nekā 15 sekunžu laikā

Sistēma pēc gaidstāves režīma ir gatava darbam mazāk nekā 15 sekunžu laikā

Mobils risinājums uz ratiņiem ar maksimāli trīs zondes kontaktligzdām

Mobils risinājums uz ratiņiem ar maksimāli trīs zondes kontaktligzdām

Vienkāršās adatas vizualizēšanas (VAV) tehnoloģija

Vienkāršās adatas vizualizēšanas (VAV) tehnoloģija

Sonimage HS1 integrēta reimatoīdā artrīta darbplūsma

Sonimage HS1 integrēta reimatoīdā artrīta darbplūsma

Deformācijas elastogrāfijas attēlveidošanas metode

Deformācijas elastogrāfijas attēlveidošanas metode

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums

Visprogresīvākā veselības aprūpes tehnoloģija

Konica Minolta izstrādā visprogresīvākās tehnoloģijas, nodrošinot jums augstāko veiktspēju un uzticamus risinājumus. Zvaniet mums jau šodien, un īpašs mūsu veselības aprūpes risinājumu nodaļas eksperts palīdzēs jums izveidot sistēmu, kas ir ideāli piemērota jūsu prakses vajadzībām.

Sazināties

Sazināties

Vismodernākās iespējas veselības aprūpē

Konica Minolta izstrādā progresīvas tehnoloģijas, nodrošinot jums visaugstāko veiktspēju un uzticamus risinājumus. Zvaniet mums šodien, un mūsu veselības aprūpes nodaļas speciālists palīdzēs jums izveidot sistēmu, kas lieliski piemērota jūsu medicīnas prakses vajadzībām.

Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia produktiem un pakalpojumiem un citiem asociētie uzņēmumi grupas ietvaros, kas ir pielāgots manam personiskās intereses . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Improving Healthcare Workflows - download the brochure here:

Download now