Veselība rokrokā ar drošību

Viedās IP videosistēmas atrisina veselības aprūpes iestāžu problēmas

Viedā videodrošība


Veselības aprūpes iestādes, piemēram, slimnīcas un ģimenes ārstu prakses, kā objekti rada ievērojamus izaicinājumus apsardzes vadītājiem. Tajās parasti notiek dažāda veida darbības, tostarp dzīvības glābšanas procedūras, kas ir jāveic ātri, vienlaikus pastāvīgi nodrošinot pacientu, personāla un īpašuma drošību. Viedas videodrošības risinājumi nodrošina augstāku drošības līmeni jūsu darbiniekiem, telpām un apkārtējām zonām. Kāds ir piedāvājums? Vieda videonovērošana, bezvadu novērošanas kameru sistēmas, kameras kustību noteikšanai un daudzas citas — izmantojot Konica Minolta un MOBOTIX piedāvājumus, iespējas ir bezgalīgas!

Sadarbība starp Konica Minolta un MOBOTIX ir radījusi viedas videodrošības risinājumus, kas nodrošina automātisku videoattēla analīzi, veicot ierakstu vienīgi gadījumā, ja tiek aktivizēta iepriekšnoteikta trauksme. Novērošanas iespēju klāsts iekļauj funkcijas, sākot no vienkāršas novērošanas un audio analīzes līdz pat sarežģītākiem uzdevumiem, piemēram, kameras manipulāciju noteikšanas, cilvēku skaita noteikšanas un virtuālās iežogošanas. Informāciju tehnoloģiju videosistēmas spēj pat izfiltrēt no datu plūsmas videomateriālu un konkrētus datus un pēc tam integrēt šo materiālu, lai nodrošinātu labāku pacientu aprūpi, optimizētu kritiski svarīgu objektu drošību, analizētu ātrās palīdzības punktu procesus un nodrošinātu daudzas citas priekšrocības.

Konica Minolta un MOBOTIX

Konica Minolta un MOBOTIX

MOBOTIX viedās videosistēmas

MOBOTIX viedās videosistēmas, pateicoties to decentralizētajai arhitektūrai, ir pierādījušas sevi kā īpaši efektīvu ēku un telpu drošības nodrošināšanas līdzekli. Papildu standarta videonovērošanas sistēmām MOBOTIX izmanto viedus sensorus, kas spēj uztvert plašu kustību veidu klāstu, piemēram, personai naktī pametot telpu vai pieceļoties no gultas, kā arī to, cik bieži tiek ieslēgtas gaismas. Tāpat šie sensori kontrolē apkuri un istabas temperatūru un sniedz daudzas citas priekšrocības. Iespējams arī reāllaikā nolasīt un atainot biomedicīnas sensoru un ierīču informāciju, nodrošinot aprūpes sniedzēju informētību.

Hardware
Jaunas iespējas veselības aprūpē

360° iekštelpu kamera c26 ir pati mazākā un vieglākā MOBOTIX jebkad izstrādātā hemisfēriskā, pilnībā nokomplektētā videosistēma uzstādīšanai pie iekštelpu griestiem. Ierīces svars ir aptuveni 200 grami, bet tās diametrs ir vien 12 centimetri. c26 ir ātri un viegli uzstādāma un aprīkota ar tādām funkcijām kā gaismjutīgs 6 MP dienas vai nakts sensors un paradumu analīzes rīks MxAnalytics.

Software
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Veselība rokrokā ar drošību

Veselība rokrokā ar drošību

Pamatfunkcijas

Konica Minolta un MOBOTIX viedās videodrošības risinājumi garantē nepārtrauktu un mūsdienīgu videonovērošanu, nodrošinot jūsu darbinieku, pacientu un materiālo vērtību drošību. MOBOTIX ir pionieris savrupo viedo IP videosistēmu jomā un ir radījis pirmo IP kameru, kuras darbībai nav nepieciešams centrālais dators vai programmatūra. Šī decentralizētā, kamerā iebūvētā viedā tehnoloģija ļauj jums izveidot ekonomiski izdevīgu drošības sistēmu, kas nodrošina automātisku video ierakstīšanu.


Ļoti svarīga ir arī piekļuves kontrole. Jūs varat kontrolēt, kurš ienāk jūsu telpās un kurš tās pamet, uzstādot kameras ēkas ieejas tuvumā. Tādas funkcijas kā, piemēram, „ierobežotas piekļuves zonas brīdinājuma funkcija”, ir pierādījušas sevi kā ārkārtīgi noderīgas iespējas. Viedās iespējas, tostarp divvirzienu audio atbalsts, apgaismojuma vadība, signalizācija un brīdināšanas sistēmas, sniedz ārkārtīgi efektīvus piekļuves ierobežošanas līdzekļus. Lietojumprogrammas apvienojumā ar sensora datu ievadi nodrošina nekavējošu, attālināti nosūtītu informāciju par objektu, garantējot ideālu īpašuma aizsardzību un paradumu analīzi ar tādu funkciju starpniecību kā cilvēku skaita noteikšana un kustības noteikšana. MOBOTIX termogrāfijas tehnoloģija spēj laikus atklāt arī ugunsgrēkus vai ierīču pārkaršanu un automātiski aktivizēt trauksmi.


Pateicoties 6 megapikseļu mēness gaismas tehnoloģijai, MOBOTIX kameras zema apgaismojuma līmeņa apstākļos, piemēram, mēness gaismā, spēj uztvert ātras kustības objektus. 360° hemisfēriskā kameras tehnoloģija ar virtuālo tālummaiņu ļauj jums nodrošināt visas telpas drošību, neatstājot neuzraudzītu nevienu zonu. Lai novērstu viltus trauksmes, MOBOTIX videonovērošanas sistēmas ir aprīkotas ar tehnoloģiju, kas ļauj uztvert kustību pat vissarežģītākajos apstākļos, bet sensors MxActivity samazina viltus trauksmju skaitu par līdz pat 90%.


MOBOTIX papildus iepriekšminētajam nodrošina arī neskaitāmas citas priekšrocības, tostarp: 

  • efektīvo un optimizēto MxPEG drošības videosignāla kodeksu; 
  • novērstu nepieciešamību veikt tehnisko apkopi, tā kā korpuss ir pastiprināts ar stikla šķiedru un nav izmantotas kustīgas detaļas; 
  • ekoloģisku IP video – MOBOTIX zema elektroenerģijas patēriņa konstrukcijas ietaupa elektroenerģiju
Automātiska darbību fiksēšana

Automātiska darbību fiksēšana

Trauksmes ziņojumi

Trauksmes ziņojumi

Video analīze

Video analīze

Tīklam tiešā veidā piesaistīta datu glabātuve (NAS)

Tīklam tiešā veidā piesaistīta datu glabātuve (NAS)

Tālvadības funkcija

Tālvadības funkcija

Divvirzienu audio atbalsts un VoIP ziņojumi

Divvirzienu audio atbalsts un VoIP ziņojumi

Tālruņa pieslēgums

Tālruņa pieslēgums

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums

Mums rūp jūsu drošība. Atklājiet plašās iespējas, ko sniedz Konica Minolta un MOBOTIX viedās videodrošības inovācijas. Sazinieties ar mums un uzziniet, kā tādi inovatīvie risinājumi kā, piemēram, automātiska darbību fiksēšana, trauksmes ziņojumi, video analīze un divvirzienu audio atbalsts un VoIP ziņojumi, var palīdzēt jums nodrošināt cilvēku un ēku drošību.

Sazināties

Sazināties

Your security is our concern. Discover the vast opportunities intelligent video security innovations from Konica Minolta and MOBOTIX have to offer. Contact us and find out how innovative solutions such as automatic event detection, alarm messaging, video analysis and two-way audio with VoIP messaging can help you keep people and facilities safe.

Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia produktiem un pakalpojumiem un citiem asociētie uzņēmumi grupas ietvaros, kas ir pielāgots manam personiskās intereses . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Improving Healthcare Workflows - download the brochure here:

Download now