AeroDR HD

Kad detaļām ir nozīme

Portatīvajos plakanpaneļa detektoros jebkad mazākais pieejamais pikseļa izmērs


Interesējošās zonas ne vienmēr uzreiz ir redzamas rentgenattēlos, bet pacienti vienmēr sagaida, ka saņems vislabāko pieejamo specializēto aprūpi. Šādā gadījumā detaļām patiešām ir liela nozīme, piemēram, kad nepieciešams atainot kaula mikrostruktūras. Jo ātrāk jūs spējat noteikt diagnozi, jo ātrāk var sākt tikt ārstēts pacients. Mēs, uzņēmums Konica Minolta, varam būt lepni, ka spējam piedāvāt produktus, kuri nodrošina šīs iespējas. Mēs nesen tirgū ieviesām savu jaunāko digitālo rentgenstaru detektoru ar 100 µm pikseļu izmēru – AeroDR HD. Šī ierīce nodrošina tik augstu izšķirtspēju, ka, pietuvinot attēlu, netiek zaudēts tā asums.

Kad svarīga ir vissīkākā detaļa, varat paļauties uz Konica Minolta.


Mēs, uzņēmums Konica Minolta, pastāvīgi cenšamies inovēt savus produktus un pakalpojumus, lai uzlabotu veselības aprūpi. Mēs koncentrējam savu uzmanību ne vien uz pacientu vajadzībām, bet arī uz speciālistu prasībām, kā arī prioritārā kārtībā vēlamies jums palīdzēt vienkāršot jūsu darbplūsmas un ikdienas klīnisko darbu.

AeroDR HD

AeroDR HD

Bezvadu digitālās radiogrāfijas sistēma

AeroDR HD ir bezvadu digitālās radiogrāfijas sistēma. Pateicoties maksimālai 100 µm izšķirtspējai un jutībai, kas nodrošina augstāko attēla kvalitāti, šis pašreiz ir mūsu modernākais detektors. AeroDR HD nodrošina augstāku reģistrēšanas kvantu efektivitāti un zemāku starojuma devu.

Hardware
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

AeroDR HD

AeroDR HD

Pateicoties augstas jutības plānkārtiņu tranzistora detektoram, AeroDR HD ir jaunākais Konica Minolta tehnoloģiskais sasniegums. Risinājums ir aprīkots ar biezāku Csl scintilāciju skaitītāju, augstas jutības gaismas diodi uz plānkārtiņu tranzistora paneļa un jaunu integrētu nolasīšanas shēmu, kas par vismaz 50% samazina elektrisko trokšņu līmeni, ļaujot jums optimizēt atklāšanas rezultātus.


Pateicoties reģistrēšanas kvantu efektivitātei, tiek ievērojami uzlabota attēla kvalitāte, vienlaikus lielu attēlu datu ātrai apstrādei izmantojot mazāku starojuma devu, ko nodrošina īsāks cikla laiks. Šo augsto attēla kvalitāti nodrošina Csl scintilāciju skaitītājs – 20% uzlabojums salīdzinājumā ar AeroDR Premium paneli. Tā kā pikseļu izmērs ir vien 100 μm un to skaits ir četras reizes lielāks nekā standarta izšķirtspējas detektoriem, AeroDR spēj palielināt mikrostruktūras. Šī funkcija ir svarīga precīzai diagnostikai.


AeroDR HD ir arī ūdensizturīgs un ārkārtīgi viegls, jo sver vien 2,6 kg, un tā slodzes pretestība ir vairāk nekā 400 kg, bet lieces izturība – 130 kg. Turklāt AeroDR HD ir iespējams uzlādēt vien nieka 30 minūšu laikā, pateicoties litija jonu akumulatoram. Atjauninātā AeroSync tehnoloģija tagad nodrošina plašākas attēlveidošanas iespējas, tostarp mugurkaula jostas daļas, muskuļu un skeleta sistēmas un veterinārijas jomā.

Pikseļu izmērs tikai 100 μm

Pikseļu izmērs tikai 100 μm

Ataino mikrostruktūru

Ataino mikrostruktūru

Nodrošina labāku kaula trabekulārās struktūras redzamību

Nodrošina labāku kaula trabekulārās struktūras redzamību

Nodrošina skaidrāku kaula malas redzamību

Nodrošina skaidrāku kaula malas redzamību

Novērš pietuvināta attēla pikseļu formas redzamību

Novērš pietuvināta attēla pikseļu formas redzamību

Nodrošina augstāku reģistrēšanas kvantu efektivitāti un zemāku starojuma devu

Nodrošina augstāku reģistrēšanas kvantu efektivitāti un zemāku starojuma devu

Piemīt viegla, izturīga uzbūve

Piemīt viegla, izturīga uzbūve

Nodrošina ātru, uzticamu darbplūsmu

Nodrošina ātru, uzticamu darbplūsmu

Aprīkota ar atjauninātu AeroSync ilgākas automātiskās ekspozīcijas noteikšanai

Aprīkota ar atjauninātu AeroSync ilgākas automātiskās ekspozīcijas noteikšanai

Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildinformāciju

Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildinformāciju

Sazinieties ar mums

Konica Minolta jaunākie digitālie rentgena un ultraskaņas risinājumi palīdz jums uzlabot ikdienas klīnisko darbu efektivitāti un nodrošināt pirmšķirīgas diagnozes. Ja jūs uzskatāt, ka jūsu iestādei noderētu mūsu risinājumi, sazinieties ar mūsu veselības aprūpes risinājumu nodaļu jau šodien, lai iegūtu papildu informāciju.

Improving Healthcare Workflows - download the brochure here:

Download now

Sazināties

Sazināties

Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia produktiem un pakalpojumiem un citiem asociētie uzņēmumi grupas ietvaros, kas ir pielāgots manam personiskās intereses . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !