Valkājamās ierīces

Paplašiniet savu potenciālu ar valkājamo tehnoloģiju palīdzību

Valkājamās ierīces


Jebkurš moderns uzņēmums, kas vēlas gūt panākumus, zina, ka ir nepieciešams veikt savu mērķu un to sasniegšanai nepieciešamo resursu analīzi. Tādējādi ir iespējams identificēt aspektus, kurus nepieciešams uzlabot, un atklāt risinājumus, kas varētu novērst šos ierobežojumus.

Darba devējiem visbiežāk bažas sagādā personāla efektivitāte un uzdevuma izpildei nepieciešamais laiks, neraugoties uz to, ka uzdevums ir neliels, šķietami nenozīmīgs, sākot no projekta dizaina izstrādes līdz pat steidzamas iekārtas kļūmes novēršanai. Viens ir skaidrs – jo vairāk laika jūs veltāt uzdevumam un jo neefektīvāks ir jūsu darbinieku darbs, jo lielākas ir jūsu izmaksas.

We are driven by innovation - See beyond and into the future

Augmented Reality enables people to understand, manipulate and even predict the world around us, delivering greater value to business or the immediate environment. Discover how Konica Minolta’s business innovation centres (BIC) are designing solutions which act as an interface between the physical and digital worlds, so actions become seamless & without boundaries.

Explore AIRe Lens

With AIRe Lens, complex manual tasks have never looked simpler

Visit AIRe Lens

Valkājamās ierīces

Valkājamās ierīces

Jauna informācijas pasaule tieši jūsu acu priekšā

Jūs varat izmantot valkājamo tehnoloģiju savā labā. Neatkarīgi no tā, vai jums bažas sagādā augstas personāla apmācības izmaksas, ierobežotas iespējas izsekot darba produktivitātei, grūtības atrast kvalificētus rūpniecības strādniekus, ilga dīkstāve vai neefektīvs darbinieku darbs, valkājamās ierīces palīdzēs jūsu komandai sasniegt reālus uzlabojumus. 


AIRe Lens viedās brilles un citas valkājamās ierīces un tehnoloģijas ļauj darbiniekiem dažādās pasaules vietās vienā acumirklī dalīties ar savām zināšanām. Viņiem nav jāraksta problēmas apraksts vai jāriskē šī procesa laikā sniegt neprecīzu informāciju, jo reāllaika attēls un skaņa ļauj kolēģiem dažādos kontinentos ātri apmainīties ar informāciju, tādējādi nodrošinot, ka viņiem, kopīgojot idejas, dokumentāciju un ieskatus, ir vienots redzējums. Atbrīvojiet savu darbinieku radošo garu, ļaujot viņiem atklāt un vizualizēt savas idejas, vienlaikus novēršot dīkstāvi un samazinot tehniskās apkopes izmaksas. 


Ja jūs vēlaties pastāvīgi attīstīt un uzlabot savu uzņēmējdarbību, jūsu uzņēmumam ir nepieciešams labi apmācīts personāls. Ar valkājamo ierīču starpniecību nodrošināti reāllaika apmācību kursi ļauj jums novērst labi apmācītu un pieredzējušu speciālistu iztrūkumu un samazināt apmācību izmaksas. Tāldarbs vairs nav šķērslis, jo personāls var apmeklēt apmācību kursus neatkarīgi no savas atrašanās vietas un gūt iespēju dalīties idejās un komunicēt ar citiem kursu dalībniekiem. 


Tādējādi profesionāļi var paveikt daudz vairāk nekā iepriekš, jo šīs iespējas rada un pārvalda saturu un uzlabo digitālās informācijas apstrādi, vienlaikus arī mainot veidu, kā šie profesionāļi uztver savu darba vietu, jo tās palīdz viņiem sasniegt savus mērķus efektīvā un intuitīvā veidā.

Augstāks kvalitātes kontroles standarts

Augstāks kvalitātes kontroles standarts

Mazāks cilvēka radītu kļūdu risks

Mazāks cilvēka radītu kļūdu risks

Samazināts dīkstāves risks

Samazināts dīkstāves risks

Kopīgošana reāllaikā

Kopīgošana reāllaikā

Labāka apmācību vide

Labāka apmācību vide

Hannover Messe 2019

In Hall 5 in the "Digital Factory" exhibition area, our experts will present powerful solutions and concepts for IIoT, industry 4.0 and digitization

Visit us at Hannover Messe 2019

Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildinformāciju

Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildinformāciju

Sazinieties ar mums

Ja esat ieinteresēti izstrādāt savā uzņēmumā paplašinātās realitātes tehnoloģiju un vēlaties iegūt papildinformāciju par tās izmantošanas iespējām savā uzņēmuma vidē, sazinieties ar mums jau šodien! Mūsu specializētā tehniskā personāla komanda labprāt uzklausīs jūsu bažas, prasības un idejas un palīdzēs jums izvēlēties jūsu uzņēmuma vajadzībām vislabāk piemēroto risinājumu.

Sazināties

Sazināties

Interested in discovering how using wearable technology can make information visible for your organisation? Contact our team of experts today. Together, we can find the right solution for your needs.

Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia produktiem un pakalpojumiem un citiem asociētie uzņēmumi grupas ietvaros, kas ir pielāgots manam personiskās intereses . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku .

Nepieciešami teksta lauki ar * !