PrintShop Mail Connect


Personalizēta komunikācija drukāšanai un e-pastam


Šī efektīvā mainīgo datu iespieddarbu gatavošanas lietojumprogramma ir īpaši pielāgota tādu drukāšanas pakalpojumu sniedzēju un centrālo reprogrāfijas nodaļu prasībām, kuri vēlas uzsākt personalizētas reklāmas komunikācijas pakalpojumu nodrošināšanu un vienlaikus cenšas arī dažādot savu uzņēmējdarbību, apgūstot personalizētā mārketinga iespējas.

PrintShop Mail Connect nodrošina personalizētas komunikācijas rīka priekšrocības, vienlaikus sniedzot tiešās komunikācijas iespējas drukāšanai un e-pastam tikai ar viena soļa starpniecību un spējot pārslēgties no vienkāršiem uz sarežģītiem mainīgo datu drukāšanas dokumentiem. Atšķirībā no līdzīgiem tirgū pieejamajiem rīkiem, kur e-pasta iespējas tiek pievienotas vien kā papildinājums, PrintShop Mail Connect jau no paša sākuma ir izstrādāts, iekļaujot jaunākās tīmekļa tehnoloģijas.

PrintShop Mail Connect vienkāršā un saprotamā darbība palīdz uzlabot uzņēmējdarbības procesus, palielina produktivitāti un rentabilitāti un sniedz jaunas interesantas ienākumu iespējas.


PrintShop Mail Connect darbības process

PrintShop Mail Connect

PrintShop Mail Connect

Personalizēts mārketings

  • Vienkārša digitālo materiālu integrēšana
  • Paralēla printera un e-pasta komunikācija

Integrācija drukāšanas darbplūsmā

  • Ierīcei specifisku iestatījumu atbalsts

Daudzkanālu komunikācija

  • Vienots datu modelis
  • Viegla lietošana
  • Īstens daudzkanālu risinājums
  • Personalizēta klienta komunikācija
  • Jaunāko komunikācijas tendenču pielietojums

Get the product brochure now to have all information at hand.

Printshop Mail Connect brochure
Printshop_Mail_Connect_variable-data-publish-thumbnail

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings