AccurioPro Flux Premium


Pamatrīks darbplūsmas automatizēšanas optimizēšanai.


Izmantojot pēc tehniskā uzdevuma parauga veidotu drukāšanas darbplūsmu, AccurioPro Flux Premium nodrošina klientiem instrumentu vienkāršai un ērtai drukāšanas produktu pasūtīšanai. Lietotāji ar uzņēmuma iekštīkla starpniecību var nosūtīt drukāšanas darbus tieši no avota lietojumprogrammas uz drukātavu. Operatoriem visu ienākošo darbu administrēšanai tiek nodrošināts plašs viedu drukāšanas izvēles funkciju klāsts.


AccurioPro Flux Premium darbības process

Vispārīgās funkcijas

Vispārīgās funkcijas
 • Galvenais darbu saraksts
 • Iespēja strādāt vienlaicīgi
 • Pārskata izveide

Veidnes

Veidnes
 • Darbu piešķiršana uz kārtulas pamata
 • Automātiskā drukāšana

Tehniskais uzdevums

Tehniskais uzdevums
 • Drukas darbu iesniegšana ar klienta apstiprinājumu

AccurioPro Flux Premium

AccurioPro Flux Premium

Iespējas

 • Flux Accounting Connector
  Integrē drukāšanas darbplūsmā ārējus uzskaites risinājumus. Savieno AccurioPro Flux Premium ar uzskaites lietojumprogrammu Pcounter (vadības sistēmu), SafeQ (Ysoft) vai PaperCut.
 • Flux Multi Seat
  Katram papildu operatoram ir nepieciešama viena Flux Multi Seat licence, lai iespējotu iespēju vienlaicīgi strādāt ar centrālo darbu sarakstu (maks. 10).
 • Flux Preflight Connector
  Integrē ārējos pārbaudes pirms rastrēšanas dzinējus, tādējādi ļaujot novērst PDF problēmas un izvairīties no izstrādes kļūdām. Savietojama ar pdfToolbox (Callas) un PitStop (Enfocus).

How does AccurioPro Flux help you?

Using a job-ticket based print workflow, AccurioPro Flux Premium provides customers with a tool for easy and convenient ordering of print products. Via the company intranet, users can send print jobs directly from the source application to the print shop. The operators can choose from a wide range of intelligent print functions to administrate all incoming jobs

Get the product brochure now to have all information at hand.

AccurioPro Flux Premium brochure

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings