Konica Minolta MarketPlace

Explore the Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Vai jūsu uzņēmums iznieko savu potenciālu?


Neatkarīgi no tā, vai esat maza uzņēmuma īpašnieks vai starptautiskas korporācijas vadītājs, jūs noteikti zināt, ka daži uzdevumi, lai gan nepatīkami un ārkārtīgi garlaicīgi, ir vienkārši neizbēgami efektīvai ikdienas biroju darba izpildei. Šo uzdevumu ignorēšana var izraisīt nevajadzīgus kavējumus, ievērojami vai nedaudz novērst uzmanību no svarīgiem darbiem un samazināt motivāciju. Tas viss ietekmē jūsu uzņēmumu un tā darba procesu. Tādējādi jūsu darbiniekiem palielinās izniekotā laika apjoms, bet jums — zaudētās naudas apjoms.


Taču par laimi tagad palīdzību sniedz specializēti viedie risinājumi. Konica Minolta MarketPlace pilnībā pārveidos veidu, kā jūsu komanda veic nelielus biroja darbus. Tāpat kā viedtālruņus ir iespējams pārvērst specializētās ierīcēs, tik vien kā uzinstalējot dažas mobilās lietojumprogrammas, daudzfunkcionālajam printerim ir potenciālas iespējas pārtapt par citas kategorijas ierīci. Jūsu daudzfunkcionālais printeris spēj daudz vairāk, nekā tikai drukāt un kopēt — tas var arī sniegt jūsu personālam ārkārtīgi vērtīgu atbalstu un automatizēt plašu mazo biroja darbu klāstu. Ar Konica Minolta MarketPlace starpniecību darbinieki beidzot var pilnībā izmantot savu potenciālu un koncentrēties uz daudz svarīgākiem uzdevumiem.

Lietojumprogrammu veikals vienmēr ir pa rokai, lai nodrošinātu jums funkcijas, kas pilnībā pārveidos veidu, kā jūs veicat dokumentu pārvaldību. Piedāvājumā esošie risinājumi un lietojumprogrammas var novērst gan bieži sastopamās biroja problēmas, gan retāk sastopamās.


Vai Jūs apgrūtina neērtais failu pārsūtīšanas process? Ja tā, apsveriet iespēju uzinstalēt lietojumprogrammu, kas savienos jūsu daudzfunkcionālo printeri ar izplatītākajiem mākoņa risinājumiem, piemēram, Dropbox, Google Drive, OneDrive vai Microsoft SharePoint. Nesaprotat dokumentu svešvalodā? Veiciet tā tulkošanu jūsu dzimtajā valodā dažu sekunžu laikā. Konica Minolta MarketPlace ļaus jums arī izplānot mārketinga kampaņas, pārvērst tekstu runas formātā, izplatīt paziņojumus visās daudzfunkcionālajās drukas ierīcēs un konvertēt failus PDF, Word, Excel un daudzos citos formātos.


Jums nav nepieciešama dārga papildu infrastruktūra, ilgtermiņa licences līgumi vai laikietilpīga personāla apmācība. Konica Minolta MarketPlace piedāvā elastīgas, cenas ziņā izdevīgas un viegli lietojamas lietojumprogrammas. Tās racionalizē jūsu ikdienas darbus, ietaupa jūsu darbinieku laiku un ļauj jums pilnībā izbaudīt šīs modernās tehnoloģijas sniegtās priekšrocības.

Konica Minolta MarketPlace - Accelerate your business

You want smart and helpful additional MFP functionalities to simplify your office life? But you don’t want to invest massive amounts of time and money in new highly sophisticated software solutions, which cause extensive maintenance and updates? In other words: You just want to pay for functionalities you really need. Konica Minolta MarketPlace is made to enhance your MFP with additional functionalities – smartly and instantly.

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings