Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Vai jūsu uzņēmums iznieko savu potenciālu?

 

Neatkarīgi no tā, vai esat maza uzņēmuma īpašnieks vai starptautiskas korporācijas vadītājs, jūs noteikti zināt, ka daži uzdevumi, lai gan nepatīkami un ārkārtīgi garlaicīgi, ir vienkārši neizbēgami efektīvai ikdienas biroju darba izpildei. Šo uzdevumu ignorēšana var izraisīt nevajadzīgus kavējumus, ievērojami vai nedaudz novērst uzmanību no svarīgiem darbiem un samazināt motivāciju. Tas viss ietekmē jūsu uzņēmumu un tā darba procesu. Tādējādi jūsu darbiniekiem palielinās izniekotā laika apjoms, bet jums — zaudētās naudas apjoms.

 

Taču par laimi tagad palīdzību sniedz specializēti viedie risinājumi. Konica Minolta MarketPlace pilnībā pārveidos veidu, kā jūsu komanda veic nelielus biroja darbus. Tāpat kā viedtālruņus ir iespējams pārvērst specializētās ierīcēs, tik vien kā uzinstalējot dažas mobilās lietojumprogrammas, daudzfunkcionālajam printerim ir potenciālas iespējas pārtapt par citas kategorijas ierīci. Jūsu daudzfunkcionālais printeris spēj daudz vairāk, nekā tikai drukāt un kopēt — tas var arī sniegt jūsu personālam ārkārtīgi vērtīgu atbalstu un automatizēt plašu mazo biroja darbu klāstu. Ar Konica Minolta MarketPlace starpniecību darbinieki beidzot var pilnībā izmantot savu potenciālu un koncentrēties uz daudz svarīgākiem uzdevumiem.

Lietojumprogrammu veikals vienmēr ir pa rokai, lai nodrošinātu jums funkcijas, kas pilnībā pārveidos veidu, kā jūs veicat dokumentu pārvaldību. Piedāvājumā esošie risinājumi un lietojumprogrammas var novērst gan bieži sastopamās biroja problēmas, gan retāk sastopamās.

 

Vai Jūs apgrūtina neērtais failu pārsūtīšanas process? Ja tā, apsveriet iespēju uzinstalēt lietojumprogrammu, kas savienos jūsu daudzfunkcionālo printeri ar izplatītākajiem mākoņa risinājumiem, piemēram, Dropbox, Google Drive, OneDrive vai Microsoft SharePoint. Nesaprotat dokumentu svešvalodā? Veiciet tā tulkošanu jūsu dzimtajā valodā dažu sekunžu laikā. Konica Minolta MarketPlace ļaus jums arī izplānot mārketinga kampaņas, pārvērst tekstu runas formātā, izplatīt paziņojumus visās daudzfunkcionālajās drukas ierīcēs un konvertēt failus PDF, Word, Excel un daudzos citos formātos.

 

Jums nav nepieciešama dārga papildu infrastruktūra, ilgtermiņa licences līgumi vai laikietilpīga personāla apmācība. Konica Minolta MarketPlace piedāvā elastīgas, cenas ziņā izdevīgas un viegli lietojamas lietojumprogrammas. Tās racionalizē jūsu ikdienas darbus, ietaupa jūsu darbinieku laiku un ļauj jums pilnībā izbaudīt šīs modernās tehnoloģijas sniegtās priekšrocības.

Konica Minolta MarketPlace - paātriniet savu biznesu

Vai vēlaties gudras un noderīgas papildu MFP funkcijas, lai vienkāršotu biroja dzīvi? Bet jūs nevēlaties ieguldīt daudz laika un naudas jaunos ļoti sarežģītos programmatūras risinājumos, kas izraisa plašu apkopi un atjauninājumus? Citiem vārdiem sakot: jūs vienkārši vēlaties maksāt par funkcijām, kas jums patiešām nepieciešamas. Konica Minolta MarketPlace ir izveidots, lai uzlabotu jūsu MFP ar papildu funkcijām - gudri un uzreiz.