bizhub Evolution — elastīga platforma viediem uzņēmējdarbības procesiem

bizhub Evolution

bizhub Evolution

Vienkāršojiet ikdienas dokumentu pārvaldības procesus

 

Darbs ar dokumentiem ir viena no visnepatīkamākajām (taču neizbēgama) biroja darba pusēm. Nebeidzama dokumentu lappušu skaita skenēšana, izdrukātu failu pārrakstīšana, manuāla tulkošana un dokumentu failu konvertēšana ir ne vien garlaicīgs, bet arī monotons darbs, turklāt šie ir arī vislaikietilpīgākie mums pazīstamie biroja darbi. Par laimi Konica Minolta nodrošinātais risinājums ir gan gudrs, gan vienkāršs! 

 

Konica Minolta viedie pakalpojumi atvieglos jūsu darba dzīvi daudz vairāk, nekā jūs spējat iedomāties, un ļaus jums daudz efektīvāk nekā jebkad iepriekš pārvaldīt savus dokumentus tā, ka vairs netiks novērsta jūsu un jūsu darbinieku uzmanība no daudz svarīgākiem uzdevumiem. bizhub Evolution ir jums nepieciešamās izmaiņas, lai pilnībā pārveidotu veidu, kā jūs veicat ikdienas pienākumus. Jums vairs nav jāizmanto plašs modernu (taču potenciāli lieku) risinājumu klāsts — izmantojot bizhub Evolution platformu jūs maksājat tikai par jums nepieciešamajām funkcijām, sākot no mobilo ierīču pārvaldības līdz pat dokumentu konversijai, faksa nosūtīšanai ar interneta starpniecību un citām.

 

bizhub Evolution pilda daudz vairāk funkciju, nekā „tikai” uzlabo jūsu komandas darba produktivitāti. Izvēloties viedu uzņēmējdarbības risinājumu, darbinieki ne tikai vienkārši samazinās garlaicīgiem, vienkāršiem un atkārtotiem uzdevumiem, kas bieži vien novērš viņu uzmanību no vērtīgo uzņēmuma mērķu izpildes, patērēto laiku, bet gan pilnībā izskaudīs šādas problēmas. Pateicoties šai platformai, dokumentu pārvaldības process kļūst daudz automatizētāks, tādējādi ļaujot jūsu personālam koncentrēties uz tādiem (daudz svarīgākiem) uzņēmuma mērķiem, kas patiesi palīdzēs jūsu uzņēmumam. 

 

Viedi un efektīvi uzņēmējdarbības procesi

Viedi un efektīvi uzņēmējdarbības procesi

bizhub Evolution ļauj jums darbu veikt gudrāk nevis sarežģītāk. Tas nodrošina vienkāršu veidu, kā uzlabot un modernizēt jūsu darbplūsmu, un ļauj jums ar minimālu piepūli dažu sekunžu laikā ar savu ierīci pieslēgties mākoņa pakalpojumiem, piemēram, Dropbox, Microsoft OneDrive un Google Drive. 

 

Mākoņa platformai iespējams piekļūt ar personālā datora, klēpjdatora, viedtālruņa, planšetdatora vai jebkuras bizhub ierīces, kas savienota ar bizhub Evolution, starpniecību. Tas ļauj jums noglabāt savus failus mākoņkrātuvē, augšupielādēt un lejupielādēt failus un konvertēt tos Word, Excel vai PDF formātā. Jūs varat viegli kopēt, drukāt un skenēt dokumentus, kā arī nosūtīt tos pa faksu, pēc tam ātri un vienkārši padarīt tos daudz pieejamākus, iztulkojot svešvalodas tekstu savā dzimtajā valodā vai konvertējot to runas formātā. Izmantojot mazākas mārketinga komandas, jūs pat varat uzsākt savu mārketinga automatizēšanas procesu ar specializēta pakalpojuma starpniecību. 

 

Taču vislabākā priekšrocība ir fakts, ka jums nav jāizlemj uzreiz un jāslēdz apgrūtinoši ilgi licences līgumi. Izmantojot bizhub Evolution platformu, jūs varat uzreiz izmantot bezmaksas izmēģinājuma programmas, tādējādi nodrošinot, ka programmatūra, ko jūs galu galā izvēlēsieties, ir ne mazāk, ne vairāk tieši jūsu uzņēmuma izaugsmei nepieciešamais risinājums. Jūs maksāsiet tikai par jums nepieciešamajām funkcijām, un jums nebūs jāiegulda līdzekļi dārgā infrastruktūrā. Apmeklējiet bizhub Evolution platformu jau šodien, lai atklātu daudzos veidus, kā Konica Minolta var revolucionizēt jūsu ikdienas darbus.

bizhub evolution

bizhub Evolution ir Konica Minolta jaunā platforma pēc pieprasījuma gudrākiem biznesa procesiem.