iTraining — iepazīstiet savas Bizhub ierīces darbības principus un uzsāciet tās lietošanu ātri un efektīvi

Sāciet savu apmācību ar iTraining!

Sāciet savu apmācību ar iTraining!

Neatkarīgi no jūsu ikdienas biroja darbā ieviestajām izmaiņām vai papildinājumiem, jums, lai nodrošinātu pastāvīgu produktivitāti un efektivitāti, ir jāiekļauj jebkuras izmaiņas un jāapgūst jaunas tehnoloģijas, cik vien ātri iespējams. Konica Minolta izprot šīs prasības un nodrošina optimālu atbalstu ar tiešsaistes platformas iTraining starpniecību.

 

iTraining sesijas, kas palīdz jums ātri un efektīvi iepazīt bizhub ierīces darbības principus un uzsākt tās lietošanu, ar viegli saprotamu, secīgu videomateriālu starpniecību iepazīstina jūs ar produktu raksturiezīmēm un pamatfunkcijām un izskaidro to būtību. Soli pa solim jebkurā brīdī un cik bieži vien vēlaties atklājiet savas ierīces spējas. Tiešsaistes apmācības materiāliem varat piekļūt pat ar sava planšetdatora vai viedtālruņa starpniecību.

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings