Ievads

ABBYY PDF Transformer + Pro ir divas iespējas - PDF izveide un PDF konvertēšana. Ideāls risinājums tiem, kuri meklē ērti lietojamu programmu, kurai ir pieejama pieeja, taču jaudīga, apstrādājot PDF dokumentus. Konvertējiet PDF failu uz Microsoft Word, Excel, Power Point vai Visio ar vienu taustiņu un otrādi.
 

Apraksts

PDF faili
ABBYY PDF Transformer ir jaudīgs rīks visu veidu PDF dokumentu konvertēšanai rediģējamos formātos un otrādi. Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Teksta un HTML failus ir iespējams konvertēt uz PDF dokumentiem.
 

Daudzvalodu konversija
ABBYY PDF Transformer 3.0 konvertē dokumentus 184 valodās (arī igauņu valodā), šīs valodas var arī apvienot dokumentā. Atzīstās valodas: angļu, vācu, franču, spāņu, holandiešu, itāļu, ungāru, poļu, krievu, albāņu, bulgāru, katalāņu, čehu, horvātu, dāņu, igauņu, somu, grieķu, kurdu, latviešu, lietuviešu, latīņu, maķedoniešu, Maltā, Moldāvija, Norvēģija (Bokmal), Norvēģija (Nynorsk), Portugāle (Brazīlija), Portugāle (Portugāle), Rumānija, Serbija (kirilicā), Serbija (latīņu valodā), Slovākija, Slovēnija, Zviedrija, Turcija, Ukraina.
 

PDF drošības ierīces
PDF Transformer ir drošības funkcijas, kas ļauj PDF veidotājam aizsargāt piekļuvi parolei vai atspējot drukāšanu vai lapu pievienošanu un dzēšanu.
 

Integrācija ar Microsoft Office
ABBYY PDF Transformer 3.0 ir pilnībā integrēts Microsoft Office lietojumprogrammā. Pateicoties iebūvētajai PDF darba izvēlnei, jūs varat konvertēt PDF uz Microsoft Word, Exel ar vienu klikšķi.
 

PDF failu izveidošana, izmantojot printera draiveri
Lietotāji var arī izveidot PDF failus, izmantojot citas programmas, kas atbalsta funkciju "Drukāt". Viss, kas jums jādara, ir atlases joslā atlasīt “PDF-Xchange for ABBYY PDF Trransformer 3.0”. Tā rezultātā tika paplašināta atlase (spēja pielāgot lappuses izmēru vai pievienot ūdenszīmi utt.).

 

Atbalstītie formāti

Ienākošo failu formāti:

Microsoft Word (DOC, DOCX, RTF)
Microsoft Excel (XLS, XLSX)
Microsoft PowerPoint (PPT, PPTX)
Microsoft Visio (VSD, VSDX)
Ar katru lietojumprogrammu, izmantojot drukāšanas funkciju
 

Izejošo failu formāti:

Microsoft Word 97-2003 / 2007-2010 (DOC, DOCX)
Microsoft Excel 97-2003 / 2007-2010 (XLS, XLSX)
Bagātinātā teksta formāts (RTF)
PDF / A, meklējams PDF
TXT, HTML
 

Tehniskās prasības

  • Intel® Pentium® / Celeron® / Xeon ™, AMD K6 / Athlon ™ / Duron ™ vai līdzvērtīgi ar vismaz 200 MHz procesoru.
  • Microsoft® Windows® XP, Windows® 2000 (SP2 vai jaunāka versija), Windows® Server 2003
  • Vismaz 32 MB RAM; Ieteicams 128 MB vai vairāk RAM
  • 230 MB brīvas vietas cietajā diskā
  • Super VGA (800x600) vai lielāks video adapteris un monitors

 

Izmēģinājuma versija

Bez aktivizēšanas programma darbosies 30 dienas pēc instalēšanas. Lai aktivizētu programmu, lūdzu, aizpildiet saīsni “Licence”.

Jā, es vēlētos saņemt informāciju:

par Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH produktiem un pakalpojumiem un citiem asociētie uzņēmumi grupas ietvaros, kas ir pielāgots manam personiskās intereses . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings