AccurioPro Label Impose

Vienīgā digitālā etiķešu drukas lietojumprogramma, kas jums jebkad būs nepieciešama


Jūsu jaunajam ieguldījumam ideāli piemērota lietojumprogramma


AccurioPro Label Impose ir neticami vienkārši lietot, daudz vienkāršāk nekā standarta analogās sistēmas, tāpēc jūs varat sarindot darbus tiešā veidā ar sava vadības paneļa skārienekrāna starpniecību, paātrinot pārdrukāšanu, padarot to rentablāku un samazinot personāla apmācībai nepieciešamo laiku.


Lai optimizētu efektivitāti un ekonomiju, etiķešu izstrādē iesaistītajiem drukāšanas uzņēmumiem, kad vien iespējams, ir jāautomatizē un jāintegrē uzdevumi, vienlaikus arī optimizējot līdzekļu patēriņu, lai novērstu etiķešu pamatnes materiāla nelietderīgu izmantošanu. Šī iemesla dēļ visā etiķešu lentes platumā un garumā parasti tiek izvietotas vairākas etiķetes. Taču, veicot šo procedūru manuāli, tā pavisam viegli var kļūt sarežģīta un laikietilpīga.


AccurioPro Label Impose programmrīks ir ideāls risinājums šim izaicinājumam. Lietojumprogramma sniedz operatoriem vienkāršu un intuitīvu saskarni, kas automātiski piemēro un sagatavo etiķešu drukas darbus drukāšanai, ļaujot lietotājiem izveidot PDF failus kā pamatu attiecīgajiem veidcirtņu griezējinstrumentiem.


Jūs atbildat par drukāšanu.Atstājiet izvietošanu mūsu ziņā.


AccurioPro Label Impose lietojumprogramma nodrošina iespaidīgu darbplūsmu uz PDF bāzes, ļaujot jums ievadīt nepieciešamos datus, lai radītu iespiedformas rīkus, un sniedzot jums mainīgo datu drukāšanas atbalstu. Pateicoties savai intuitīvajai lietotāja saskarnei un lielajai drukas platībai, rīks ir izstrādāts kā ideāls Konica Minolta etiķešu drukas iekārtas papildinājums ikvienā procedūras solī, lieliski sadarbojoties ar AccurioLabel 190.


AccurioPro Label Impose | Ganging & printing of labels

We tell you the basic facts and show you the main features of AccurioPro Label Impose, a software tool for ganging and printing of labels.

Funkcijas

Funkcijas

Automātiska etiķešu atkārtojuma izveide 
Lietojumprogramma nodrošina un automatizē etiķešu atkārtojumu izveidi uz etiķešu lentes.


Mainīgu datu saturs 
Mainīgo datu apstrādes process ir vienkāršs un saprotams, to iespējams ātri un viegli iekļaut automātiskajos etiķešu atkārtojumos.


Pielāgojamas atstarpes
Operatori var brīvi pēc nepieciešamības pielāgot individuālas atstarpes starp slejām un rindām.


Standarta un pielāgotu atzīmju pievienošana
Lietojumprogramma nodrošina arī pilnīgu elastību, pievienojot standarta un pielāgotas atzīmes jebkurā vēlamajā pozīcijā bezsaistes pēcapstrādei.


Grafiskā attēla sagatavošana
Lietotāji var izvēlēties automātisku vai manuālu grafisko attēlu sagatavošanu etiķešu dizainam un izkārtošanai.


Apvienoto darbu drukāšana
Uz vienas lapas iespējams izvietot jebkāda veida materiālu, sākot no viena veida līdz dažādiem atlasītiem grafisko attēlu motīviem.


Štancēšanas rīki
AccurioPro Label Impose lietojumprogramma ļauj jums noteikt papildu atstarpes (iepakojuma robežas, atsevišķu laukumu lakošana, folijas uzklāšana u.tml.) un eksportēt tās PDF failā, lai izstrādātu štancēšanas rīkus un nodrošinātu etiķetēm papildu ornamentus. 

Get the product brochure now to have all information at hand.

AccurioPro Label Impose brochure
AccurioPro Label Impose image datasheet thumbnail