Personalize

Jūsu unikālā MFP pieredze, kas atbilst jūsu darba stilam

Jūsu unikālā MFP pieredze, kas atbilst jūsu darba stilam

Jūsu unikālā MFP pieredze, kas atbilst jūsu darba stilam
 

Daudzfunkcionālās ierīces parasti lieto daudzi lietotāji, tāpēc tām vajadzētu apmierināt visas iespējamās lietotāju prasības. Diemžēl tas parasti nozīmē, ka visas funkcijas un parametri ir pieejami visiem lietotājiem neatkarīgi no tā, vai viņiem tie ir vajadzīgi. Šāds milzīgs parametru un funkciju kopums var radīt apjukumu, nevis būt noderīgs. Atrast to, ko jūs patiešām vēlaties, var būt sarežģīti un laikietilpīgi
 

Konica Minolta Personalize lietotne konkrēti risina šo problēmu: ikviens jūsu komandas loceklis var izvēlēties savus parametrus un funkcijas, kā arī pielāgot MFP ekrānu individuālajai darba kārtībai un prasībām. Drīzumā darbinieki daudz mazāk laika veltīs darbam ar izvadierīci, tādējādi radot ievērojamus darbības izmaksu ietaupījumus.
 

Personalize ir pieejama bez maksas kā Konica Minolta lietotne MarketPlace. Vienreiz lejupielādējiet un varat mainīt un pārkārtot sākuma ekrānā pieejamās funkcijas atbilstoši savām vēlmēm, kā arī konfigurēt vēlamo valodu un fona attēlu.
 

Aktivizējot Follow-You Personalize pakalpojumu papildus lietotnei Personalize, tiek solītas uzlabotas lietotāja ērtības. Ar tā palīdzību jūsu darbinieki var aktivizēt savu personalizēto lietotāja pieredzi jebkurā MFP ekrānā jūsu organizācijā. Tādējādi jūs garantējat, ka darbinieki vienmēr var strādāt maksimāli efektīvi neatkarīgi no izvadierīces, kurai piekļūst.

Konica Minolta Personalize & follow you

Unikālā mfp pieredze, kas atbilst jūsu darba stilam


 

Lejupielādējiet mūsu datu lapu

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings