Vienkāršība, nevis sarežģītība: Konica Minolta mākoņdruka

Lielāka drukas infrastruktūras elastība

Lielāka drukas infrastruktūras elastība

Tas vienlaikus ir lāsts un svētība: jo veiksmīgāks ir jūsu uzņēmums un jo vairāk attīstās jūsu bizness, jo vairāk prasības tiek izvirzītas jūsu IT infrastruktūrai. Jūsu drukāšanas un IT vide kļūst arvien komplicētāka, kas jūsu IT personālam rada arvien lielāku darba slodzi. Nodrošināt maksimālu datu un sistēmu drošību kļūst arvien grūtāk, un kontrolēt izmaksas ir gandrīz neiespējami, līdz ar to jūsu IT darbības kļūst ļoti dārgas. Tas viss var notikt uz veiklības un elastības rēķina, kas nepieciešams, lai izpildītu strauji mainīgās tirgus prasības.

Lai jūs varētu maksimāli koncentrēties uz savu biznesu, mēs esam izstrādājuši pilnu pakalpojumu, kas nodrošina izcilu elastību drukāšanas laikā un tajā pašā laikā ļauj ietaupīt naudu, neapdraudot datu drošību.

 

Vai vienmēr pats pārvaldījāt drukas vidi? Mūsu Konica Minolta mākoņdruka piedāvā daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar iekšējo pārvaldību:
 

Īsumā par jūsu priekšrocībām

Īsumā par jūsu priekšrocībām


Drukājiet kā parasti un par zemākām izmaksām

Jūs varat izmantot savu MFP tāpat kā iepriekš un gūt labumu no samazinātām izmaksām
 


Droša druka

Follow-me autentifikācija, lai jūsu dokuments nenonāktu nepareizās rokās
 


Maksimālā datu drošība, kas veikta Vācijā

Jūsu dati ir drošās rokās mūsu sertificētajos datu centros
 


Neierobežota elastība
Drukāšana no dažādām lietojumprogrammām neatkarīgi no atrašanās vietas
 


 
Pieejams nekavējoties un jebkurā laikā
Viegla un ātra izvietošana, izmantojot mūsu bizhub Evolution Cloud platformu
 

Savienojamība ar Google

Savienojamība ar Google
Konica Minolta piedāvā savienojamību ar dažādiem Google produktiem, piemēram, Google mākoņdruku, G-Suite un Google disku.
 
Pateicoties G-Suite integrācijai bizhub Evolution, visi G-Suite izveidotie lietotāji tiek automātiski pārsūtīti uz bizhub Evolution lietotāju administrēšanu, un tāpēc tie vairs nav jāizveido. Tādējādi ērtai vienreizējas pierakstīšanās lietošanai var izmantot tos pašus akreditācijas datus.
 
Savienojamība ar Google disku piedāvā priekšrocību, ka, ja lietotāji vēlas konvertēt, tulkot, sūtīt faksu vai daudz ko citu, viņi var tieši tur glabāt rediģētos dokumentus. Viņi var arī izvilkt savus Google diska dokumentus tieši MFP.
 
Papildus mākoņdrukas pakalpojumam jums ir pieejama arī virkne citu pakalpojumu, piemēram, fakss, dokumentu konvertēšana un tulkošana. Tos var lietot ērti un jebkurā laikā, izmantojot mākoņa platformu bizhub Evolution. Lietotāju un pakalpojumu administrēšanu jūsu komanda var veikt viegli, kamēr mēs rūpējamies par pilnīgu platformas un pakalpojumu pārvaldību. Visus pakalpojumus var aktivizēt un izmantot pēc pieprasījuma - jūs maksājat tikai par to, ko izmantojat.
 

SAVIENOJAMĪBA AR UNIVERSĀLU DRUKU NO MICROSOFT

SAVIENOJAMĪBA AR UNIVERSĀLU DRUKU NO MICROSOFT
Konica Minolta piedāvā arī savienojamību ar Microsoft universālo druku, integrējot bizhub Evolution. Universālā druka ir moderns drukas risinājums, kuru uzņēmumi var izmantot, lai pārvaldītu drukas infrastruktūru, izmantojot Microsoft mākoņpakalpojumus. Tas pilnībā darbojas ar Microsoft Azure programmatūru.
 
Izvietojot ar universālai drukai saderīgiem printeriem, tai nav nepieciešama lokāla infrastruktūra. To var izvietot ar nesaderīgiem printeriem, izmantojot universālās drukas savienotāja programmatūru. Universālā druka ir Microsoft 365 abonēšanas pakalpojums.