one-rate

DRUKAS PAKALPOJUMU PAKETE NO 35 Eur / mēnesī

Konica Minolta OneRateTM drukas pakalpojumu pakete ir paredzēta jebkura lieluma uzņēmumiem. Jūs varēsiet koncentrēties uz savu tiešo darba pienākumu veikšanu, drukāšanas darbu uzraudzību atstājot Konica Minolta pārziņā.

Pieprasīt piedāvājumu

Lietošanas priekšrocības OneRate™

 

407b949a9781babe4d55b471490275ccdd799e8c.pngDRUKAS PAKETE PĒC VAJADZĪBAS


– Minimāla dīkstāves iespējamība
– Standarta apkalpošanas serviss - 8 stundu laikā
– Nav nepieciešami papildu cilvēkresursi drukāšanas darbu uzraudzībai

407b949a9781babe4d55b471490275ccdd799e8c-(1).pngBEZ ILGTERMIŅA LĪGUMA UN NAUDAS SODIEM


– Elastīgi līguma noteikumi
– Nav depozītu, līguma termiņu*, naudas sodu

* Piegādes un uzstādīšanas maksa, izbeidzot līgumu pirms 12 mēn.    

407b949a9781babe4d55b471490275ccdd799e8c-(2).pngPĀRSKATĀMI UN PLĀNOJAMI IZDEVUMI


– Pārskatāmi un skaidri
– Viens rēķins mēnesī – vienmēr vienāds
– Nav slēptu izmaksu
– Pieeja drukas uzraudzības sistēmai

Par OneRate™Visticamāk, esat pamanījuši, ka drukāšanas darbu izmaksas ne vienmēr ir fiksētas. Neparedzēti sabojājoties drukas iekārtai vai izbeidzoties drukāšanas pulverim, rodas neplānoti izdevumi. Ja vēlaties izvairīties no neparedzētiem drukas iekārtu darbības traucējumiem un pārskatāmi pārvaldīt drukāšanas darbus, Konica Minolta OneRateTM – drukas pakalpojumu pakete – ir tas, kas jums nepieciešams.
 

Konica Minolta OneRateTM drukas pakalpojumu pakete ir paredzēta jebkura lieluma uzņēmumiem. Jūs varēsiet koncentrēties uz savu tiešo darba pienākumu veikšanu, drukāšanas darbu uzraudzību atstājot Konica Minolta pārziņā.

One-Rate-LV.PNG

VIEDĀ PAPILDUS DROŠĪBA – bizhub SECURE aizsargās jūsu uzņēmējdarbību


icon1.png
DATU AIZSARDZĪBA

Jūsu ierīci iespējams aizsargāt, izmantojot vairākas šifrēšanas un pārrakstīšanas metodes, nodrošinot bizhub aizsardzību. Tas ļauj pasargāt Jūsu bizhub uzglabātos datus un datus, kas tiek īslaicīgi uzglabāti. Izmantojot bizhub SECURE, Jūsu biroja datu plūsma netiek ierobežota, neradot nekādus drošības pārkāpumu riskus.

icon2.png
AUTENTIFIKĀCIJA

 

Aizsargājiet sensitīvus dokumentus, glabājot tos ar paroli aizsargātā mapē Jūsu bizhub cietajā diskā. Papildus drošības līmeni nodrošina cietā diska šifrēšana, lai pat tā zādzības gadījumā, mēģinot uzstādīt cietu disku citā ierīcē, Jūsu dati būs drošībā.


icon3.png
AUTOMATIZĒTA IZPILDE

Drukājot dokumentu, dati tiek īslaicīgi uzglabāti daudzfunkcionālajā ierīcē. Ar bizhub SECURE Jūs varat iestatīt laika posmu, cik ilgi Jūsu ierīce saglabā šos pagaidu datus, pārliecinoties, ka dati netiek pakļauti uzbrukuma riskam. Jūs pat varat izvēlēties dažādus termiņus noteiktām datu mapēm Jūsu bizhub cietajā diskā.

Pieprasīt piedāvājumu

Vēlaties saņemt konsultāciju? Zvaniet +371 67491149 vai aizpildiet anketu zemāk.

Nepieciešami teksta lauki ar * !