Konica Minolta AccurioLabel 400 digitālā etiķešu druka saņem dubultu nozares atzinību

| 31 maijs 2023

Konica Minolta AccurioLabel 400 ātrgaitas viena piegājiena tonera iespiedmašīna ir saņēmusi divas prestižas nozares atzinības. Prese, kas ir pirmais augstākās klases modelis AccurioLabel digitālo uzlīmju printeru sērijā, ir saņēmusi iF Design Award 2023 un Red Dot Award: Produktu dizains 2023. gadā. Abas šīs balvas tiek piešķirtas par darbības efektivitātes uzlabošanu, automatizējot drukāšanas procesu.


iF International Forum Design ir pasaulē visilgāk pastāvošā neatkarīgā dizaina organizācija. Katru gadu tā izvēlas izcilus dizainparaugus, un šogad tika saņemti vairāk nekā 11 000 pieteikumu no 56 valstīm un reģioniem.
 
Red Dot balva ir viens no pasaulē lielākajiem dizaina konkursiem, un Red Dot zīme starptautiski ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām laba dizaina kvalitātes zīmēm.
 
Abos gadījumos žūrija atzinīgi novērtēja Konica Minolta AccurioLabel 400 dizainu, kas izslēdz nepieciešamību pēc īpašām prasmēm un samazina dīkstāves laiku, pateicoties operativitātei. Turklāt tai nav nepieciešama specializēta licence un automātiskās krāsu korekcijas tehnoloģija.
 
Šie jaunākie apbalvojumi saņemti pēc tam, kad  2022. gadā organizācija saņēma Laba dizaina balvu, ko sponsorē Japānas Dizaina veicināšanas institūts.
 
Konica Minolta AccurioLabel 400 pirmo reizi tika prezentēts pagājušā gada maijā. Tā nodrošina vēl nebijušu darbības efektivitāti pat liela apjoma drukāšanas jomā, pateicoties ātrai drukāšanai, pagarinātam nepārtrauktas drukāšanas ilgumam un procesa automatizācijai.  Tādējādi tā mērķis ir iekarot ievērojamu daļu strauji augošajā vidēja un liela apjoma drukāšanas nozarē, kurā ir vairāk nekā 3000 etiķešu drukātāju.
 
Nozīmīgas funkcijas ietver iespēju paplašināt lietojumprogrammu klāstu, izmantojot balto toneri un uzlabotu produktivitāti ar īpaši ātru drukāšanas ātrumu līdz 39,9 metriem minūtē. Turklāt ekspluatācijas izmaksas  vēl vairāk samazinās, pateicoties vēl ilgākam rezerves detaļu kalpošanas laikam, kā arī uzlabotai drukas kvalitātei. Tas ir pieejams 4 un 5 krāsu konfigurācijās.

quotation marks

Mēs priecājamies, ka AccurioLabel 400 funkciju un priekšrocību kombinācija turpina gūt nozares atzinību. Apbalvojumi apstiprina mūsu pārliecību, ka šī drukas mašīna sniedz vēl vairāk iespējas, kas ļauj veikt drukas transformāciju vidēja un liela apjoma ražošanas tirgos progresīviem etiķešu pārstrādātājiem, un palīdz tiem pavērt plašākas drukas iespējas.

Sacha-Vittorio Paolucci

Head of Industrial Printing Business Development at Konica Minolta Europe

“Akreditācijas vēl vairāk apliecina, kāpēc tā ir aizraujoša iespēja esošajiem un jaunajiem klientiem, kas  attīsta savu etiķešu ražošanas un iepakošanas pieredzi. Tās pastiprina to, kā preses darba plūsma, programmatūra un procesu automatizācija, kā arī mākoņrisinājumi ļauj progresīviem etiķešu drukātājiem palielināt ražošanas iespējas un tuvināties viedās rūpnīcas darbības līmenim."