Elastīgi risinājumi, kas padara jūsu IT vienkāršu


Integrēti IT pakalpojumi jūsu biznesam

Tā kā Konica Minolta DNS pamatā ir informācija, mūsu informāciju tehnoloģiju pakalpojumi var palīdzēt jums gūt maksimālas priekšrocības no digitālās transformācijas procesa. Palielinot jūsu darbības efektivitāti, bet tajā pašā laikā neietekmējot drošību, mēs sagatavojam jūsu uzņēmumu nākotnes izaicinājumiem.  

All-in-one IT

Mūsu Darba vietas centrāles piedāvājums padara informāciju tehnoloģijas vienkāršākas, novērš atkārtojošos informāciju tehnoloģiju uzdevumus, likvidē nevēlamus darba traucēkļus un optimizē kopējo informāciju tehnoloģiju lietojumu. Pilnveidojot jūsu pašreiz izmantotās tehnoloģijas, tas rada nākotnei piemērotu infrastruktūru. Izmantojiet šo risinājumu, kas attīstās kopā ar jūsu uzņēmējdarbību, lai pilnībā vai daļēji uzlabotu savas darbspējas. Tādējādi jūs šodien varēsiet neuztraukties par savām informāciju tehnoloģijām un koncentrēties uz savas uzņēmējdarbības attīstību rītdienai.
Pārvaldītas informāciju tehnoloģijas pakalpojumi

Mūsdienu informāciju tehnoloģiju nodaļas, it īpaši mazajos un vidējos uzņēmumos, saskaras ar pastāvīgi pieaugošu uzdevumu sarežģītību. Tādējādi palielinās izmaksas un tiek ierobežoti inovācijām nepieciešamie informāciju tehnoloģiju resursi. Uzticot mums savu informāciju tehnoloģiju infrastruktūras pārvaldību vai daļu no tās, mēs nodrošināsim jums mierpilnus apstākļus, kā arī vairāk laika un enerģijas, lai jūs varētu koncentrēties uz savas uzņēmējdarbības attīstību.

 

Informācijas pārvaldība

Ik dienu ievērojami pieaug informācijas apjoms: dokumentu faili, e-pasti, tiešsaistes materiāli, rēķini un daudzi citi informācijas avoti pamazām pārvēršas par milzīgu datu apjomu. Nestrukturēta informācija, kas bieži vien nav klasificēta, tiek uzglabāta dažādās vietās, tāpēc galvenā problēma parasti ir neesoša konsekventa datu infrastruktūra, kas rada laikietilpīgu pārvaldību un nedrošus procesus. Optimizējiet savus korporatīvos informācijas procesus, izmantojot Konica Minolta Pārvaldīta satura pakalpojumu (PSP) komplektu.

 

 

Koncentrējiet savu uzmanību uz uzņēmējdarbības attīstību ar mūsu pakalpojumu palīdzību!

Lai nodrošinātu konkurētspēju mūsdienu tirgū, ārkārtīgi svarīgi ir strukturēti uzņēmējdarbības procesi, kā arī izturīga un droša informāciju tehnoloģiju infrastruktūra. Konica Minolta uzņēmējdarbības pakalpojumi palīdz jums optimizēt savas darbības procesus un atvieglo informācijas izmantošanu. Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst konsultāciju pakalpojumi, infrastruktūras izveidošana un pārvaldības pakalpojumi. Ar mūsu atbalsta starpniecību jūs šodien varat neuztraukties par savām informāciju tehnoloģijām un koncentrēties uz savas uzņēmējdarbības attīstību rītdienai.