Nākotne, kurā rēķini tiek apstrādāti gudrā veidā, sākas jau šodien

Virziet savu uzņēmumu efektīvas pārvaldības virzienā, izmantojot automatizētus finansiālās darbības procesus.

Nesamierinieties ar apkārtrisinājumiem


Mūsdienās veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir efektīva pārvaldība un spēja laikus iegūt uzticamu informāciju. Šis uzdevums iekļauj vienu no uzņēmējdarbības pamatprocesiem – spēju apstrādāt ienākošos rēķinus. Ātri un pareizi.

Bieži vien uzņēmumiem šī joma sagādā grūtības , jo tie joprojām izmanto papīra formāta dokumentus un manuālu darbu un veic atkārtojošos uzdevumus. 
Kāds ir rezultāts?


Apnicīgs darbs, gauss dokumentu un rēķinu apstrādes process, izniekotas darba stundas un lielāka slodze jūsu grāmatvedības nodaļai, kas nepareizu skaitļu datu dēļ sagatavo kļūdainas atskaites. Pat ja uzņēmumi saņem lielāku digitālo rēķinu skaitu, šie rēķini joprojām tiek izdrukāti un aizpildīti papīra formātā, tāpēc gandrīz vienmēr papīra formāta saturs tiek apstrādāts neefektīvā veidā. Jūs taču saprotat, ka grāmatvedības nodaļa nevar strādāt šādā veidā, ja jūs vēlaties iegūt reālus rezultātus, vai ne? 


Lai šo labāk izskaidrotu iesācējiem pārvaldības jomā, nedaudz aplūkosim skaitļus, lai gūtu labāku priekšstatu. AIIM pētījums rāda, ka viena rēķina apstrādes process vidēji aizņem gandrīz 9 dienas un viena rēķina apstrādes izmaksas ir vairāk nekā €8,00.  


Rēķinu apstrāde

Rēķinu apstrāde

Digitāla rēķinu pārvaldība

Izmantojot Konica Minolta digitālo rēķinu pārvaldības pakalpojumu, jūs varat tvert visus ienākošos rēķinus, nodrošinot, ka tie tiek pareizi atzīmēti jūsu sistēmā. Visi svarīgie rēķina dati, piemēram, informācija par nosūtītajām precēm, rēķina numurs u.c., tiek automātiski apstrādāti, pārbaudīti un tverti, izmantojot teksta atpazīšanas un viedus algoritmus. Tādējādi visi jūsu rēķini tiek droši saglabāti un tiem vienmēr ir iespējams ērti piekļūt no jūsu darbstacijas. Papildus tam visi tvertie rēķini tiek nekavējoties pārsūtīti atbildīgajai nodaļai. Izklausās noderīgi?


Konica Minolta rēķinu apstrādes risinājumi nodrošina mierpilnu to integrēšanu esošajās uzņēmuma resursu plānošanas sistēmās. Galu galā runa ir par rēķinu manuālas apstrādes novēršanu, kļūdu novēršanu, rēķinu apstrādei nepieciešamā laika samazināšanu un paša rēķinu apstrādes procesa izmaksu samazināšanu. 

Hardware
hardware icon
Konica Minolta drukas aparatūra

Vēlaties vislabāko risinājumu digitālās drukas snieguma jomā? Esat to atraduši. Konica Minolta ražošanas drukas un biroja aparatūra ir nozares etalons, pateicoties ierīcēm, kas nodrošina revolucionāru krāsu attēla kvalitāti, īpaši lielu melnbalto izdruku ātrumu, integrētas profesionālas kvalitātes pēcapstrādes iespējas, lai nodrošinātu jūsu sarežģīto darba specifikāciju izpildi, un daudz citu priekšrocību. Mūsu drukas aparatūra neatkarīgi no jūsu uzņēmuma izmēra vai specializācijas nozares ļauj jums izveidot savu drukāšanas infrastruktūru, pārvaldīt digitālo saturu, ieviest mūsdienīgas mērierīces un atklāt citus risinājumus, kas izstrādāti, lai līdz nepazīšanai izmainītu jūsu darbplūsmu.

Software
software icon
Konica Minolta programmatūras produkti

Atklājiet neskaitāmos veidus, kā Konica Minolta programmatūras produkti var uzlabot jūsu darbu. Konica Minolta atrisina jūsu uzņēmuma problēmas, saskaņo atšķirīgus darba stilus un nodrošina programmatūras risinājumus, kuri atbilst jūsu nozares prasībām. Tā kā uzņēmums Konica Minolta vienmēr uztver jūsu vajadzības kā prioritāti, tas nodrošina atbilstību pat visprasīgāko globālo organizāciju prasībām attiecībā uz programmatūru. Izmantojot šo sistēmu, jūs varat kontrolēt jebkuru izdruku vai kopiju apjomu, radīt uzlabotas drošības procedūras, lai nodrošinātu slepenu dokumentu aizsardzību pret neautorizētu piekļuvi, un gūt vēl citas priekšrocības.

Services
service icon
Vienmēr gatavi jums pakalpot

Mūsu pieredzējušais un zinošais speciālistu personāls atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstinās ar jūsu produkta darbības principiem. Mūsu pakalpojumi kalpo jūsu labā atbalsta sistēmas ietvaros, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs un jūsu uzņēmums pilnībā izbaudāt mūsu risinājumu sniegtās priekšrocības. Mēs piedāvājam dažādu pakalpojumu klāstu, tostarp optimizētus drukāšanas pakalpojumus, kas ietver jūsu konsultēšanu, aparatūras un programmatūras integrēšanas pakalpojumus, darbplūsmas pārvaldību, lai pazeminātu jūsu dokumentu izlietojumu, un viedus drošības pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma drošību.

Nākotne, kurā rēķini tiek apstrādāti gudrā veidā, sākas jau šodien

Nākotne, kurā rēķini tiek apstrādāti gudrā veidā, sākas jau šodien

Pateicoties tik daudziem Konica Minolta izstrādātiem tveršanas un dokumentu pārvaldības risinājumiem, jebkurš uzņēmums tagad var izmantot automatizētās maksājamo rēķinu apstrādes sniegtās priekšrocības. Pats svarīgākais – rēķinu apstrādes risinājumi novērš kļūdas un nodrošina caurskatāmību, likvidējot darbu sastrēgumus un vienlaikus arī nodrošinot atbilstību prasībām. 


Neatkarīgi no tā, kā jūsu uzņēmums saņem rēķinus, – papīra formātā vai kā e-pasta pielikumu –, maksājamo rēķinu automatizācijas risinājums ātri tver, organizē un pārsūta šos rēķinus attiecīgajiem darbiniekiem, izmantojot visaptverošas darbplūsmas un maršrutēšanas iespējas. 

   

   

Ātruma funkcijas ikona

Automatizētas darbplūsmas, kas racionalizē laikietilpīgos manuāli veicamos uzdevumus.

Lietojamības funkcijas ikona

Tūlītēja piekļuve rēķiniem, kuriem nepieciešama apstrāde. Vairs nav nepieciešams ilgstoši meklēt papīra formāta rēķinus, jo jūs varat piekļūt rēķiniem jebkurā laikā un no jebkuras vietas. 

Mobilitātes funkcijas ikona

Mobila tehnoloģija, kas ļauj apstiprināt rēķinus, esot kustībā, lai tos varētu apstiprināt attiecīgie cilvēki neatkarīgi no viņu atrašanās vietas.

Kvalitātes funkcijas ikona

Rēķina apstiprināšana reāllaikā, lai ātrāk atklātu kļūdas, atrisinātu problēmas un uzlabotu sadarbību ar tirgotājiem un piegādātājiem. 

Produktīvas darbības ikona

Strukturēta visu ienākošo rēķinu digitālā tveršana. 

Uzziniet, kā mūsu risinājums varētu dot labumu jūsu biznesam:
Number of employees
€ per hours salary
We can give you Back
83
Hours per week
With an ROI of
2083
€ Per week
You could save up to
97917
€ Per Annum *

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings