Dublēšanas pārvaldība

Vai jums ir nepieciešama uzticama dublēšanas pārvaldība?

Izbaudiet apziņu, ka mūsu atkopšanas pārvaldības sistēmas darbojas nepārtrauktā režīmā, lai dublētu un aizsargātu jūsu datus.


Mūsu ekonomiski izdevīgais dublēšanas pārvaldības risinājums parūpēsies par visām jūsu datu uzglabāšanas un drošības vajadzībām. Mēs nodrošinām jūsu datubāžu un failu drošību un pēc vajadzības optimizējam jūsu programmatūras konfigurāciju.

Izmantojot mūsu izcili drošo pārvaldītās dublēšanas pakalpojumu, kas ietilpst mūsu pārvaldītas informāciju tehnoloģijas pakalpojumos, jūs esat pilnīgā drošībā. Tas nodrošina servera datu uzglabāšanu un pārvaldību un darba vietas dublēšanas sistēmu atbalstu un ikdienas administrēšanu.


Mēs nodrošinām arī pamatpakalpojumus un pamatrisinājumus, kas izstrādāti, lai veidotu pamatu jūsu datu dzīves ciklu pārvaldības iniciatīvām, tostarp negadījumu plānam un datu aizsardzībai. Konica Minolta attālināti administrētie dublēšanas pārvaldības pakalpojumi ir balstīti uz strukturētu pieeju, nodrošinot, ka platformu sistēmas kļūmes vai jebkāda veida datu drošības pārkāpumu gadījumā ir iespējams ātri un viegli atjaunot.


Pakalpojumu, kas ir pilnībā elastīgs un pielāgots maza, vidēja un liela uzņēmuma vajadzībām, ir iespējams nodrošināt objektā uzstādāmā, mākoņa vai hibrīda versijā. Tas iekļauj plašu tehnisko iespēju klāstu, sākot no NetApp līdz pat Veeam, SolarWinds un citām, un tas ir adaptējams, tāpēc jūs maksājat vienīgi par reāli izmantotajām iespējām.

Managed back-up service

Helping Protect your Business Critical Data

Download Now
IMS_Managed Back-up Service_Leaflet

Sazināties

Sazināties

Konica Minolta piedāvā dažādus rezerves risinājumus.

Sazinieties ar kādu no mūsu šodienas ekspertiem, lai runātu par to, kā mēs varam radīt papildu drošību jūsu uzņēmumam ar diennakts tālvadību un veikt spiedienu uz jūsu IT komandu, izmantojot pasaules jaunākās rezerves tehnoloģijas.

Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings