Apskatiet aizkulises

 

Dzīve @ Konica Minolta


Konica Minolta neapstājas, lai piesaistītu savus darbiniekus viņu darba dienas laikā. Mēs arī iesaistāmies dažādās kultūras un sporta aktivitātēs, kas sniedz jums daudz iespēju veikt kopīgas aktivitātes ar kolēģiem, izklaidēties pēc stundām un atbrīvot jaunu enerģiju. Turklāt mēs piedāvājam īpašus piedāvājumus, lai palīdzētu uzlabot jūsu darba un ģimenes dzīves līdzsvaru.

Bike2Work


Katru vasaru mēs savā galvenajā mītnē Langenhāgenā organizējam Bike2Work kampaņu, lai mudinātu savus darbiniekus kļūt atbildīgiem – iesaistīties vides aizsardzībā un uzsākt rūpēties par savu veselību, uz darbu dodoties ar velosipēdu! Šī pasākuma atbalstam mēs saviem darbiniekiem esam izveidojuši ģērbtuves un velosipēdu novietnes.

B2Run

Sports apvieno cilvēkus, tāpēc Konica Minolta vēlas sniegt atbalstu sporta aktivitātēm. Šī iniciatīva ir paredzēta cilvēkiem, kuriem ir kopīga kaislība – skriešana komandā. Visi Langenhāgenā strādājošie Konica Minolta darbinieki tiek katru gadu aicināti piedalīties uzņēmuma skriešanas sacīkstēs B2Run. Katru gadu mēs izveidojam enerģisku komandu, kurai patīk šis sporta veids un komandas gars!

Starptautiskā kopiena

Konica Minolta Starptautiskās kopienas iniciatīvas mērķis ir izveidot saikni starp kolēģiem, kuri izmanto iespēju strādāt ārvalstīs, un jums, kas dzīvo un strādā savās valstīs. Savedot kopā vietējos darbiniekus ar ārvalstu darbiniekiem, mēs radām patiesi Starptautisku kopienu. Pieredzes apmaiņa, kopīga laika pavadīšana pēc darba un kopīga pilsētas atklāšana veicina starptautisku saikni gan profesionālā, gan personiskā līmenī.

Atbalsts ģimenēm

Mēs jūtamies atbildīgi par saviem darbiniekiem: sadarbībā ar profesionālu partneri mēs piedāvājam jums visaptverošus konsultāciju un starpniecības pakalpojumus attiecībā uz tādām problēmām kā, piemēram, bērnu un ģimenes aprūpe

Bērnu brīvdienu pasākumi

Lai sniegtu atbalstu mūsu Langenhāgenas biroja darbiniekiem brīvdienu plānošanā, mēs vasaras brīvlaikā piedāvājam bērnu pieskatīšanas pakalpojumus. Kamēr jūs veicat savus ikdienas pienākumus darbā, jūsu bērniem ir iespēja apmeklēt Konica Minolta Bērnu nometni, kur viņi var jautri pavadīt laiku, piemēram, izspēlējot Mežonīgo rietumu laikus kovboju un indiāņu lomās vai mācoties kļūt par maziem māksliniekiem izdomātā cirkā.

Tas mūs virza uz priekšu


 

TEHNOLOĢIJU INOVĀCIJU PROGRAMMA

Mūsu inovāciju kultūras izkopšana ir nozīmīgs veiksmes faktors mūsu aizraujošajā pārtapšanas par informāciju tehnoloģiju risinājumu nodrošinātāju procesā. Mēs aicinām savus darbiniekus aktīvi piedalīties šajā pārmaiņu procesā, piemēram, iesaistoties mūsu TIP. Šeit 6 mēnešu programmā satiekas darbinieki no dažādām valstīm un specializācijām, lai atrisinātu vispārīgus uzņēmējdarbības izaicinājumus, izmantojot radošas metodes.

MOBILITĀTE EIROPĀ

Mobilitāte Eiropā ir ārkārtīgi svarīgs faktors mūsu sagatavotības nākotnes izaicinājumiem uzlabošanā. Mūsu mobilitātes programmas MOVEFORWARD (ilglaicīga) un EXCHANGE (īslaicīga) sniedz darbiniekiem iespēju dzīvot un strādāt citā Eiropas valstī vai nu periodā līdz 12 mēnešiem, vai periodā no 2 līdz 3 gadiem.


KM MoveForward Logo
KM Exchange Logo

Development European Mobility

ACADEMY

Mēs nepārtraukti cenšamies atbalstīt savus darbiniekus, nodrošinot efektīvas un pieprasījumam atbilstošas apmācības un izglītības programmas. Mūsu Akadēmija ļauj mums nekavējoties reaģēt uz jaunākajām nozares tendencēm un tirgus attīstību un īsā laikā radīt atbilstošus apmācības pasākumus. Papildus tam mēs tirdzniecības un apkalpošanas sfēras darbiniekiem regulāri piedāvājam sertifikācijas kursus, lai viņus pienācīgi sagatavotu viņu darba izaicinājumiem. 


KM Academy Logo

Academy Testimonial

Sabiedrības klātbūtne


Konica Minolta regulāri piedalās dažādos gadatirgos un pasākumos, piedāvājot ikvienam, kas interesējas par mūsu uzņēmumu un produktiem, daudz iespēju iegūt informāciju par tēmām, kurās mēs iesaistāmies, kā arī perfektu platformu tiešu kontaktu iegūšanai ar mums.