André Statkus

 

Vai varat iedomāties, cik liela ietekme uz klientu ir tam, ka viņam vairs nav vajadzības staigāt starp printeri un datoru, jo viņš tūlīt var atbrīvot drukas darbus tieši no savas ražošanas drukas ierīces lietotāja interfeisa? Nu, laiks mūsu klientiem ir ļoti svarīgs. Ļaujiet man pastāstīt, kā mana ideja, kas izstrādāta kopā ar kolēģiem, deva šo labumu mūsu klientiem.
2012. gadā es sāku strādāt biroja produktu pārvaldībā Konica Minolta. Es ļoti ātri atradu savu aizraušanos, strādājot ar mūsu divām galvenajām tehnoloģijām, kas ļauj mums ierīcēs integrēt programmatūru vai pielāgot paneli, ņemot vērā klienta prasības.

Viens no tiem ir OpenAPI. Ko tas nozīmē? Tas ir tāpat kā divu starptautisku cilvēku komunikācija: viņi saprot viens otru tikai tad, ja runā vienā valodā un viņiem ir vienāds vārdu krājums. Mūsu pasaulē tas nozīmē, ka ražošanas drukāšanas ierīces var sazināties ar daudzām programmatūras lietojumprogrammām ārpus sistēmas, ja tās “runā” vienā valodā.

Manas programmēšanas prasmes palīdzēja man kopā ar komandas vadītāju un ārēju aģentūru izveidot jaukus lietotāju displejus, kurus mēs mēdzām parādīt klientiem izstādēs un iekšējos gadatirgos. Mēs izveidojām smieklīgus displejus, kas tika saskaņoti ar helikoptera pilotu kabīni, lai parādītu klientam, kas ir iespējams.

2015. gadā es ar prieku pievienojos Starptautiskā mārketinga nodaļai, es biju atbildīgs par ražošanas drukāšanas ierīcēm un atkal biju kontaktā ar ražošanas drukāšanas pamattehnoloģiju - OpenAPI.

Pēc pirmajiem mēnešiem, strādājot ar un apgūstot vairāk informācijas par ražošanas drukāšanas ierīcēm, es domāju par iespēju apvienot ražošanas drukāšanas ierīces ar vienu no divām tehnoloģijām.

Tāpēc es meklēju lietošanas gadījumus, kas varētu būt noderīgi mūsu klientiem un sniedz viņiem reālu labumu. Pirms dziļas iedziļināšanās šajā idejā, bija nepieciešams iepazīties ar programmatūru “AccurioPro Flux”, kas bija galvenais sākumpunkts drukas darba plūsmas pilnveidošanā. Ideja bija izveidot APP, piemēram, mūsu viedtālruņos mūsu ražošanas drukāšanas ierīcēm.

Laika efektivitāte mūsu klientiem bija šīs idejas pamatā. Es nekavējoties sazinājos ar vienu no saviem kolēģiem (Achim Ricks), kurš ir atbildīgs par šo programmatūru, un viņš nekavējoties bija sajūsmā par klienta priekšrocībām.

Kopš šī datuma mēs centāmies noskaidrot, kādas patiesībā ir mūsu klientu prasības un kādām funkcijām vajadzētu būt lietotnei. Pēc dažām sanāksmēm, testiem un skype zvaniem diena bija klāt, mēs parādījām darbojošos lietojumprogrammu ar nosaukumu Flux Panel. Atsauksmes no klientiem bija lieliskas! Tas lika maniem kolēģiem un man pašam ticēt tam un cīnīties par to.
Kopējais vēstījums mūsu tirdzniecības kolēģiem un klientiem bija tāds, ka mums pirmo reizi ir pilnīga Ražošanas drukāšanas aparatūras un Ražošanas drukas programmatūras saskaņošana ierīcēm.

Jūs, iespējams, vaicājat sev, kāpēc es stāstu jums šo stāstu. Es gribu jūs iedrošināt, ja jums ir ideja uzlabot procesu kādā uzņēmumā vai radīt pilnīgi ko jaunu, tad izmēģiniet to un ticiet tam. Laiks, ko pavadīsit kopā ar kolēģiem, lai īstenotu savu ideju realitātē, ir motivējošs un rada lielisku komandas garu.