Ieskats no tiem, kas liek pukstēt.


 

Pārsteidzoši cilvēki Konica Minolta

Atzinība, entuziasms, emocijas un vērtības - tas ir tas, ko nozīmē “Apbrīnojamie cilvēki Konica Minolta”. Cilvēki Konica Minolta iekšienē sniegs ieskatu viņu ikdienas darba aizkulisēs: projekti, produkti un aizraušanās.

Lasīt vairāk
Patriks Štuke
quotation marks

Klientu apkalpošanas un atbalsta nodaļā uzdevumi tiek sadalīti, ievērojot augstāko atbildības līmeni, tāpēc man tiek nodrošināta fantastiska elastība jaunu ideju ieviešanai un īstenošanai. Es savu darbu veicu starptautiskā līmenī, cieši sadarbojoties ar kolēģiem Eiropā, Japānā un citu reģionu, piemēram, ASV, filiālēs. Tādējādi man pastāvīgi tiek nodrošināta iespēja paplašināt savu pieredzes krājumu, kā arī es vienmēr iepazīstos ar lieliskiem kolēģiem no visas pasaules.

Patriks Štuke

Klientu apkalpošana un atbalsts

Frauke Flitmane
quotation marks

Esmu pateicīga, ka pēc tirgzinības studiju pabeigšanas man tika dota iespēja izveidot plašu sadarbības tīklu ar Konica Minolta kolēģiem visā pasaulē, iegūt specifiskas zināšanas par nozari un izstrādāt savus starpfunkcionālos projektus. Prakse Konica Minolta Eiropas galvenajā mītnē sniedza man vislabāko iespēju sagatavoties savam jaunajam amatam — jaunākā korporatīvo komunikāciju speciāliste!

Frauke Flitmane

Praktikante

Nikolass Fīrs
quotation marks

Pagājušogad es piedalījos Tehnoloģiju inovāciju programmā. Tā sniedza man vērtīgu iespēju strādāt citādā veidā, nekā savā ikdienas darbā, un palīdzēja man attīstīt domāšanu ārpus ierastajiem rāmjiem. Es ļoti augstu novērtēju iespēju attīstīt ideju kopā ar kolēģiem no dažādām nodaļām un valstīm un ļoti lepojos ar sasniegto rezultātu.

Nikolass Fīrs

Tehnoloģiju inovāciju programma

Berita Hilmere
quotation marks

Katra diena uzņēmumā Konica Minolta ir citāda. Mēs vienmēr saskaramies ar jauniem izaicinājumiem, kas mūsu komandai ir jāuzņemas un jāatrisina. Mani pienākumi ir ārkārtīgi daudzveidīgi un ir atkarīgi no klienta konkrētajām vajadzībām un atsevišķām situācijām.

Berita Hilmere

Starptautiskā galvenās grāmatvedības nodaļa

Sāciet savu stāstu šeit:

Mūsu darba sarakstā
Header Image Career