Jūsu karjeras posms

 

Vēlaties gūt svaigu iedvesmu savai karjerai?


Jums patīk domāt uz priekšu, ārpus ierastajiem rāmjiem? Jūs vēlaties nodarboties ar kaut ko nozīmīgu, izpaust sevi un darboties komandā, kas rada pievienoto vērtību. Jūs vēlaties izmēģināt ko jaunu, nebaidoties kļūdīties. Citiem vārdiem runājot – jūs meklējat savas personīgās attīstības virzienu un iedvesmu. 

Mēs piedāvājam jums platformu jūsu personīgo panākumu gūšanai.

Vai jūs meklējat aizraujošu jaunu izaicinājumu ar pirmās klases perspektīvām? Šajā gadījumā runājiet ar mums! Konica Minolta - aizraujošs zīmols inovatīvam biznesam un IT risinājumiem - ir vadošais visaptverošu risinājumu piegādātājs korporatīvo dokumentu un drukas darbplūsmām B2B tirgū.

Visā Eiropā aptuveni 90000 Konica Minolta darbinieku projektē mūsu vizuālā biroja nākotni starptautiskā vidē, baudot plašu iespēju radošajām idejām - nāciet un pievienojieties mums! Šajā graujošo tehnoloģiju laikmetā spēja apstrīdēt status quo ir mūsu inovāciju un biznesa panākumu atslēga.

Mēs radām vidi, kurā visi pieder. Mēs uztveram individuālas atšķirības, mudinām cilvēkus domāt ārpus iespējas un vēlamies, lai jūs augtu personīgi un profesionāli.

Vai šī ir ne tikai vide, kuru vēlaties iegūt savam personīgajam veiksmes stāstam?

Sāciet savu stāstu šeit:

Mūsu darba sarakstā
Header Image Career

Insights from those who make our heart beat.