IT DROŠĪBA

RISINĀJUMI JŪSU UZŅĒMUMA AIZSARDZĪBAI

 

Nodrošiniet savus datus, lai aizsargātu savu uzņēmumu

 

IT vide ar katru dienu kļūst arvien sarežģītāka. Neatkarīgi no tā, kāda veida uzņēmums darbojas, jums draud ārēju spēku, piemēram, hakeru, iekļūšana ("iekļūšanas punkti"), kā arī noplūdes, zaudējumi un ļaunprātīgas programmatūras draudi. Tāpēc Konica Minolta jau pirms daudziem gadiem paplašināja savu pieeju IT drošībai. Šodien mēs piedāvājam jums pilnīgu pakalpojumu, kas aptver cilvēkus, procesus un tehnoloģijas.

 

Vai vēlaties uzzināt, kas ir jāaizsargā? Neesat pārliecināts, kāds kiberdrošības līmenis jums jau ir ieviests? Mūsu datoru drošības pakalpojumi piedāvā plašu analīžu klāstu, tostarp tīkla segmentāciju, ugunsmūra politiku, programmatūru, printeru un kopētāju ieviešanu, galapunktu drošību un daudz ko citu. Šāda veida ievainojamību analīze sniegs jums skaidru priekšstatu par jūsu drošības vajadzībām.

‘Crash tests’ jūsu ievainojamības

Mēs uzskatām, ka jūsu infrastruktūru ir jāpārbauda, izmantojot iekļūšanas testus. Līdzīgi kā automašīnu avārijas testi, šie kiberdrošības testi sniedz jums daudz augstāku pārliecības un pārbaudes līmeni. Mēs varam piedāvāt šos "pentestus" dažādos komplektos, kas jums ir piemēroti. Tie var būt gan ārpus jūsu organizācijas, gan iekšēji - darbinieki vai apmeklētāji. Mēs sniegsim jums detalizētu ziņojumu par jūsu datoru drošības situāciju, kā arī mūsu ieteikumus.

Kiberdrošībā liela nozīme ir cilvēkfaktoram

Tā kā datu drošības pasākumi kļūst arvien spēcīgāki, hakeri arvien biežāk ķeras pie vājajiem posmiem - darbiniekiem. Tāpēc arvien pieaug draudi, ko rada sociālās inženierijas metodes, ar kuru palīdzību darbinieki tiek maldināti, lai neapzināti atvērtu durvis ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Tāpēc jebkurā efektīvā datu drošības stratēģijā ir jāņem vērā darbinieki un viņu uzvedība. Mēs palīdzēsim jums veidot jūsu kolēģu informētību un izpratni par informācijas drošības jautājumiem. Tas var ietvert tradicionālās apmācības par datu drošību, klātienes hakeru sarunas, izpratnes veicināšanas kampaņas, izmantojot merčendaizingu, un citas iniciatīvas.

Pārliecinieties, ka esat sagatavojies

IT security image cybersecurity lackquotation marks  Jautājums vairs nav par to, vai uzņēmumam tiks uzbrukts, bet gan kad.

 

Katrs uzņēmums ir pakļauts riskam. Ko jūs darīsiet, kad pienāks brīdis? Mūsu incidentu reaģēšanas komanda palīdzēs jums identificēt, ierobežot un tiesu ekspertīzē analizēt iekļūšanu, tostarp ļaunprātīgas programmatūras, izspiedējvīrusu vai hakeru uzbrukumus. Mēs vēlamies nodrošināt jūsu drošību. 

Eiropas kiberdrošības mēnesis: Izvairīšanās no kibernoziegumu ķīlnieku krīzes

Daudzi mazie un vidējie uzņēmumi apsver rīkus un stratēģijas, lai attālināto darbu padarītu par pastāvīgu uzņēmējdarbības sastāvdaļu, un, lai gan attālinātais darbs sniedz jaunas iespējas, tas rada arī jaunus izaicinājumus.

Nesen veiktā aptauja starp IT lēmumu pieņēmējiem Eiropā liecina, cik lielā mērā drošības draudi pēdējā laikā ir kļuvuši par plaši izplatītu problēmu uzņēmumiem. Mūsu ērtā e-grāmata iepazīstina ar galvenajiem drošības faktoriem, kas jāņem vērā, pārveidojot savu uzņēmumu digitālā veidā.

Atklājiet vairāk

Mums ir pieejami gan nelieli pakalpojumu sniedzēji ar ļoti inovatīvām pieejām, gan globāli tirgus dalībnieki ar spēcīgiem portfeļiem. Mūsu datu drošības risinājumu komanda palīdzēs jūsu organizācijai risināt visus uzdevumus, sākot ar koncepcijas pārbaudi, ieviešanu, izvēršanu, atbalstu un beidzot ar apmācību.
 

IT drošības ieguvumi


Technology feature icon Gatavība reaģēšanai uz incidentiem, ātra pārbaude, ļaunprogrammatūras medības, draudu medības, veselības pārbaude, digitālā kriminālistikas ekspertīze

Quality feature icon  Ārēji - atsevišķs mērķis individuāli; iekšēji - melnā komanda, tostarp WLAN un OSINT; iekšēji un ārēji - sarkanā komanda, tostarp sociālā inženierija un OSINT


Customization feature icon  Atsevišķi skenēšanas un novērtēšanas gadījumi, ievainojamību pārvaldības procesa ieviešana kā regulāra skenēšana un atbalsts novērtēšanā

Productivity feature icon   Tīkla segmentācijas analīze, ugunsmūra politikas pārbaude, printeru un kopētāju drošības pārbaude

Manage all your campaigns in one portal  PoC - ieviešana, izvēršana un atbalsts
Usability feature icon USB zibatmiņas, e-pasta kampaņas, informatīvie pasākumi un apmācības, merčendaizings, klātienes hakeru pasākums

MŪSU CIEŠĀ SADARBĪBA AR INFORMĀCIJAS DROŠĪBAS SPEC

MŪSU CIEŠĀ SADARBĪBA AR INFORMĀCIJAS DROŠĪBAS SPEC

Lietošanas gadījums IT drošība/informācijas drošības konsultācijas

Uzņēmumi tagad apzinās, cik svarīga ir informācijas drošība un IT drošība - arī tāpēc, ka plašsaziņas līdzekļos ir daudz kiberuzbrukumu un datu noplūžu. IT drošība ne tikai aizsargā datus, bet arī darba procesus, uzņēmējdarbības noslēpumus, reputāciju un uzticību.

Atklājiet vairāk

360-grādu drošība

Visaptveroša IT datu, daudzfunkcionālo un video drošības sistēmu aizsardzība.

Atklājiet vairāk

Datu aizsardzība un datu drošība E-grāmata

Datu drošība un atbilstība visiem uzņēmumiem ir ļoti svarīga. Tomēr, lai sasniegtu šos galvenos mērķus, pārvaldot saturu organizācijā, ir jāsaskaņo divi faktori: informācijas pārvaldības sistēma, kas nodrošina drošu sistēmu, un darbinieki, kas faktiski pareizi izmanto šo sistēmu.

Atklājiet vairāk

Uzziniet vairāk par mūsu drošības pieeju:

SAZINIETIES AR MUMS, LAI SAŅEMTU KONSULTĀCIJAS PAR

SAZINIETIES AR MUMS, LAI SAŅEMTU KONSULTĀCIJAS PAR

Sazinieties ar mums

Konica Minolta piedāvā pilnu kiberdrošības risinājumu klāstu, kas aptver piekļuves kontroli, datu drošību, tīkla drošību un skenēšanas drošību. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu, kā mēs varam pielāgot labāko risinājumu jūsu datu un uzņēmuma vides aizsardzībai.