bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i

bizhub 550i

 • Melnbalts ātrums A4 / A3: 55/27 lpp./min
 • Papīra formāti: A6-SRA3, pielāgoti formāti un reklāmkaroga formāts līdz 1,2 metru garumam
 • 10,1 collu krāsains skārienpanelis ar multi-touch atbalstu un īpašu mobilo skārienekrānu nodrošina lielāku ērtību un elastību mūsdienu darba stilam
 • Samazināta ietekme uz vidi, pateicoties mūsdienīgai tehnoloģijai, kas nodrošina konkurences ziņā zemu enerģijas patēriņu - kas ietaupa gan enerģiju, gan naudu
 • Augstākā datu drošība ar dažādām drošības funkcijām, ieskaitot modernāko pretvīrusu tehnoloģiju, kas samazina datu zaudēšanas risku un nodrošina konfidenciālu datu drošību
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i
bizhub 550i

Iespējas

Iespējas

Galvenās iezīmes

Izbaudiet bizhub i-Series ar 10,1 collu planšetdatoram līdzīgu paneli, labāko tirgus pieredzi tirgū, drošības funkcijas, ..

 • Core Business Icon

  Galvenā tehnoloģija Mūsdienu tehnoloģijās ietilpst nākamās paaudzes Emperon kontrolieris, nākamās paaudzes Simitri HD polimerizēts toneris un jauna lietojumprogrammu platforma - racionalizē biroja darbplūsmu un nodrošina augstas kvalitātes produkciju.

 • Customization

  Saskarnes pielāgošana Paaugstiniet savu efektivitāti maziem un sarežģītākiem kopēšanas, drukas, skenēšanas un faksa darbiem, pielāgojot MFP paneli un printera draivera saskarni savām īpašajām vajadzībām.

 • Manage all your campaigns in one portal

  Multi-touch panelis Patīkamāk strādāt, pateicoties augstas veiktspējas 10,1 collu multi-touch krāsu displejam: piedāvā ērtu navigāciju un darbību līdzīgi mūsdienu viedtālruņiem un planšetdatoriem. Nesen integrētā mobilā pieskāriena zona nodrošina darba pieredzi un elastību jaunā līmenī.

bizhub 550i
 • Sustainability feature icon

  Ilgtspējība Ietaupiet izmaksas un atbalstiet vidi, izmantojot jaunās zaļās tehnoloģijas, kas samazina enerģijas patēriņu un samazina ietekmi uz vidi.

 • Finishing feature icon

  Daudzpusīga apdare Daudzpusīgās apdares iespējas ietver skavošanu, štancēšanu, burtu locīšanu līdz 3 loksnēm vienā burtā un bukletus līdz 20 loksnēm (80 lappuses), lai uzlabotu biroja produktivitāti un profesionālos dokumentus.

Drukājiet no jebkuras vietas un jebkurā laikā:

Apple Airprint logo
mopria logo
Mobile Printing Web Icon
Konica Minolta Mobile Print logo

Specifikācijas un lejupielādes

Specifikācijas un lejupielādes

Sazināties

Sazināties
Jā, es piekrītu saņemt noderīgu informāciju mārketinga vajadzībām šādos veidos:*

Par Konica Minolta Baltia un saistīto grupas uzņēmumu aktuālajiem produktiem un pakalpojumiem , kas ir pielāgoti manām personīgajām interesēm. . Jūsu dati tiks apstrādāti saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. .
Enter security code:
 Security code

Nepieciešami teksta lauki ar * !

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings