Sadarbības līmeņi

Mūs interesē mūsu partneri un viņu uzņēmumi. Tā vietā, lai noteiktu sadarbības līmeni, balstoties vienīgi uz apgrozījuma rādītājiem mūsu sadarbības ietvaros, mēs esam noteikuši vairākus kritērijus, kuri var paaugstināt partnera statusu. Citiem vārdiem runājot – mēs pieņemam partnera uzņēmējdarbības modeli, nevis pielāgojam to savam modelim.

Jo vairāk kritērijiem atbilst partnera uzņēmums, jo augstāks sadarbības līmenis tiek piešķirts un jo vairāk priekšrocību saņem partneris.

Konica Minolta Partneru programma ir abpusēji izdevīga sadarbība. Esam apņēmušies atbalstīt partnera uzņēmuma izaugsmi, lai mēs varētu augt kopā.

Priekšrocības


Veidojot Partneru programmu, mēs centāmies partneru piedāvājumā iekļaut vairākas priekšrocības, ko viņi saņemtu, pievienojoties Partneru programmai.


Skaidri noteikti un konkrēti sasniegumi un priekšrocības

Kopīgi mērķi, kas tiek kopīgi izlemti katra gada sākumā, pārskatot kopīgo uzņēmējdarbības plānu, lai atbalstītu mūsu partnera uzņēmuma izaugsmi.
 
Maksimāli palielināta uzņēmuma redzamība, izvietojot to Konica Minolta valstu tīmekļa vietņu izplatītāju meklētājā. Tādējādi klienti, kas mūsu tīmekļa vietnē meklē Konica Minolta produktus, tiek novirzīti pie jūsu uzņēmuma.
 
Prasmju un zināšanu papildināšana: mūsu partneri var izmantot Konica Minolta apmācības kursu sniegtās priekšrocības. Atkarībā no sadarbības līmeņa tie var būt bez maksas.
 
Sertifikācija par pierādītām prasmēm un zināšanām, piedāvājot mūsdienīgos Konica Minolta produktus un risinājumus.
              
Sertifikācija
Lai piedāvātu dažus mūsu produktus un risinājumus, ir nepieciešamas īpašas prasmes un zināšanas par tiem, tāpēc mūsu partneriem ir jāiegulda papildu pūles.
 
Lai galaklientam nebūtu jāuztraucas par šīm jomām, mēs partneriem, kuri ir ieguvuši specializētas zināšanas noteiktās specifiskās jomās vai par konkrētu produktu klāstu, piedāvājam vairākus sertifikācijas veidus. Pēc tam, kad partneri ir izgājuši papildu apmācību un izpildījuši noteiktas prasības, kas apstiprina viņu kompetenci, viņi ar sertifikātu starpniecību papildus sadarbības līmenim var informēt klientus par iegūto sertifikāciju.
 
Katra uzņēmuma izvirzītās kontaktpersonas izies virkni apmācību kursu, lai iegūtu visas zināšanas un kompetences, kas nepieciešamas, lai kļūtu par sertificētu ekspertu. Tiem Konica Minolta partneriem, kuri piedalās mūsu produktu sertifikācijas procesā, ir iespēja saņemt papildu priekšrocības, piemēram, papildu apmācības un speciālistu atbalstu.
 
Lūdzu, apmeklējiet jūsu valsts tīmekļa vietni, lai iegūtu papildinformāciju par sertifikātiem, kas pieejami jūsu valstī.