DSP Zelta biedri

 

alemo kommunikations GmbH

Kopš 2001. gada mēs izstrādājam 100% individualizētu uzņēmējdarbības programmatūru, kas ir radīta, izmantojot gandrīz visas modernās tehnoloģijas.

Mūsu eksperti cieši sadarbojas ar klientiem, lai konstruētu, izstrādātu un integrētu viņu specifiskajām vajadzībām un sistēmas vidēm ideāli pielāgotu programmatūras risinājumu. Mēs esam apkalpojuši un atbalstījuši klientus dažādos Eiropas tirgos un dažādās uzņēmējdarbības jomās un esam sadarbojušies ar dažāda lieluma uzņēmumiem. Mūsu jaunākās kompetences jomas ir pielāgotu dokumentu aprites risinājumu un optimizētu lietotāju saskarņu izstrāde, par pamatu ņemot Konica Minolta produktus un tehnoloģijas, kā arī to integrēšanu nodrošinot ar šiem produktiem un tehnoloģijām.

Kopš 2014. gada mēs esam Izstrādātāju atbalsta programmas platīna līmeņa biedri

alemo kommunikations GmbH


 

Celiveo

Celiveo vidējiem un lieliem uzņēmumiem nodrošina vislabāko drukāšanas arhitektūru, kas samazina ekspluatācijas izmaksas un garantē daudzfunkcionālo printeru un dokumentu drukāšanas drošību:

•             tiek likvidēti visi esošie drukāšanas serveri;
•             lietotāji var uzsākt drukas darbu jebkurā printerī, maksimāli palielinot produktivitāti un atvieglojot drukāšanas procesu;
•             izmantojot lietotāju autentificēšanos ar žetona/PIN koda palīdzību un datu šifrēšanu, tiek nodrošināta droša dokumentu drukāšana;
•             tiek nodrošināta drukāšanas un kopēšanas izmaksu uzraudzība un ziņošana, iespējams nodaļām piestādīt rēķinu par patieso patēriņu


Celiveo


 

Colorspectrum Kft.

Colorspectrum Kft. tika dibināts 1990. gadā. Kopš tā brīža uzņēmums ir kļuvis par galveno biroja aprīkojuma izplatītāju Ungārijā. Papildus Konica Minolta un citu daudzfunkcionālo ierīču izplatīšanai mēs nodrošinām arī pilnu detaļu, materiālu un uz vietas sniegtu pakalpojumu klāstu. Izmantojot PRIMON, kas ir Colorspectrum izstrādāta drukāšanas pārvaldības programmatūra, mēs varam arī atrast risinājumu ekspluatējamām biroja ierīcēm par optimālu cenu.

Colorspectrum Kft.


 

doxense

Doxense, kas ir 100% Archimed grupas filiāle, nodarbojas ar Watchdoc drukāšanas pārvaldības programmatūras produktu klāsta izplatīšanu. Uzņēmums sniedz savu kompetenci piecdesmit sertificētiem partneriem, kas ir atbildīgi par risinājuma tirdzniecību un atbalsta nodrošināšanu privātiem un valsts uzņēmumiem. Lielākajiem aprīkojuma izstrādātājiem Doxense ir radījis īpašu un jaudīgu integrētu risinājumu, kura pamatā ir Konica Minolta Open API.  

doxense


 

Elatec

Elatec ir vadošais RFID ierīču izstrādātājs un ražotājs, kas ir īpaši paredzētas drošām drukāšanas lietojumprogrammām. Mūsu TWN4 RFID lasītājs / rakstītājs ir daudzfrekvenču 125 / 134,2kHz + 13,56MHz + NFC iespējots all-in-one lasītājs, kas var nolasīt gandrīz visus retranslatoru veidus visā pasaulē. Globālajiem uzņēmumiem TWN4 ir ļoti pievilcīga iespēja, jo tas nodrošina vienu risinājumu, lai pielāgotu visu klientu bāzi.

Elatec


 

E-Paper

E-Paper LTD izstrādā, ražo un pārdod Sentinel, novatorisku daudzplatformu MPS risinājumu.

Sentinel nodrošina:

 • Droša vilkmes drukāšana
 • Iegultā programmatūra un ārējie aparatūras kontrolieri
 • Privātā mākoņdruka
 • Drukāšana bez servera
 • Mobilā druka
 • Skenēt pie manis
 • Printera vadības un kontroles sistēma
 • E-pasts drukāšanai
 • Dinamiskās formas
 • Ietaupiet toneri
 • Datu noplūdes novēršana (DLP)

 

E-Paper


 

inepro

Inepro apzīmē novatoriskus produktus.


Mēs specializējamies bezskaidras naudas karšu, PIN koda un ar biometriju saistītu maksājumu un reģistrācijas risinājumu piedāvāšanā, kas mūsu partneriem sniedz iespaidīgu produktu vai risinājumu portfeli, no kuriem izvēlēties. Mēs pieņemam darbā augsti kvalificētu pētniecības un attīstības komandu ar dažādām prasmēm, kas aizrautīgi izstrādā augstākās kvalitātes aparatūras un programmatūras risinājumus, lai palīdzētu uzlabot biznesa efektivitāti.


Lai izdzīvotu nozarēs, kurās tiek tirgoti mūsu produkti un risinājumi, mēs nodrošinām, ka mūsu risinājumu klāsts ir pievilcīgs dizaina ziņā un izstrādātā programmatūra ir viegli orientējama. Kopā ar savlaicīgu piegādi par saprātīgām izmaksām mēs arī turpmāk nodrošinām nepārtrauktu profesionālu apkalpošanu.

inepro


 

One Q

Viens Q strādā pie tā, lai droša drukāšana būtu efektīva un vienkārša biznesa klientiem visā pasaulē. Programmatūras pamatā ir mākoņu tehnoloģija, kuru ir viegli un vienkārši izvietot un pārvaldīt. Tomēr klienti var izvēlēties, vai viņi joprojām vēlas One Q instalēt uz vietas, izmantojot Windows, Linux, IBM Power vai IBM System Z platformas. Viens Q pārdod un piedāvā pakalpojumus klientiem visā pasaulē, izmantojot kvalificētu un sertificētu partneru tīklu.

One Q


 

PaperCut

PaperCut MF iegultās drukas pārvaldības programmatūra izseko un kontrolē drukāšanu, kopēšanu, skenēšanu un faksa sūtīšanu uz Konica Minolta ierīcēm. Pārraugiet drukāšanu, pārvaldiet kvotas, veiciet iekasēšanu, nodrošiniet konfidenciālus dokumentus ar aizturēšanu un atbrīvojiet rindas, lai precīzi pārvaldītu ierīces resursus.

Atbalstot visas operētājsistēmas, PaperCut vairāk nekā 112 valstīs izmanto vairāk nekā 50 000 vietņu izglītības, valdības un biznesa jomās 25 valodās.

PaperCut


 

Ringdale

FollowMe no Ringdale ir pilnīgs dokumentu izvades pārvaldības risinājums, kas nodrošina nepārspējamu elastību organizācijām, kuras vēlas samazināt izmaksas, palielināt drošību un uzlabot drukāšanas vides efektivitāti.

Ringdale 1997. gadā izgudroja FollowMe un drukas viesabonēšanas tehnoloģiju un turpināja piedāvāt klientiem orientētus risinājumus tirgū visā pasaulē. Rundāle šobrīd uztur pārdošanas un atbalsta birojus ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Singapūrā un Japānā.

Ringdale


 

SafeCom

SafeCom piedāvā modulāru pieeju attēlveidošanas un drukāšanas vides vadīšanai un optimizēšanai - SafeCom Smart Printing. Izmantojot programmu SafeCom Smart Printing ™, uzņēmumi visā pasaulē samazina izmaksas, palielina efektivitāti, palielina drošību, samazina atkritumu daudzumu un aizsargā vidi. SafeCom galvenā mītne atrodas Dānijā ar birojiem Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Vācijā un Singapūrā.

SafeCom


 

Schomäcker GmbH

Kopš 1978. gada Schomäcker Card Solutions piedāvā pielāgotus IT risinājumus visās karšu tehnoloģijas jomās. Mūsu klienti nāk no daudzām dažādām jomām, piemēram, akadēmiskām iestādēm, bibliotēkām, studentu organizācijām, slimnīcām, rūpniecības un administrācijas. Sākot ar konsultācijām ar projektu un individuālu programmatūras pielāgošanu līdz terminālu uzstādīšanai uz vietas, mūsu pakalpojumu klāsts pilnībā sedz dažādas klientu vajadzības. Ar mūsu klientu orientētu atbalstu mēs arī turpmāk pārstāvēsim uzticamību un augstus kvalitātes standartus Eiropas mērogā.

Schomäcker GmbH


 

Xerrex

Mēs nodarbojamies ar visaptverošu risinājumu izstrādi un ieviešanu biroja vides optimizēšanai, dokumentācijas arhivēšanai un apritei.

Mūsu piedāvājumā ir automatizēta skenēšanas sistēma DiademScanManager, kas atbalsta dokumentos esošās informācijas pārvaldību un ievērojami samazina dokumentu arhivēšanai un izguvei nepieciešamo laiku. Šis lietotājam draudzīgais risinājums ļauj automatizēt skenēšanas procesu, novērst kļūdas, standartizēt noteikumus, kas pieņemti, ievadot dokumentus elektroniskajā arhīvā, un uzlabot dokumentos iekļautās informācijas drošību. Lietojumprogramma automātiski nolasa no dokumentiem metadatus un glabā tos repozitorijā ar atbilstošu vārdu.

Xerrex
Developer Support Programm register banner

Pievienojieties mūsu izstrādātāju atbalsta programmai vai piesakieties kā esošais partneris

Pieslēgties