bizhub Extended Solution Technology (bEST)

 

 

bizhub paplašinātā risinājumu tehnoloģija (bEST) nodrošina pārdomātu saskarni starp Konica Minolta bizhub daudzfunkcionālajiem printeriem un lietojumprogrammatūrām, kas uzstādītas stacionārajos datoros vai serveros.
 

bEST rīku klāsts iekļauj dažādus komponentus, piemēram, jaunākās Open API (lietojumprogrammas saskarnes), integrētu un pielāgojamu lietotāja saskarni uz tīmekļa pakalpojumu bāzes, kas paredzēta daudzfunkcionālā printera vadības panelim, un programmatūras izstrādes komplektu (SDK).

bEST OpenAPI

Konica Minolta uzticamā, uz tīmekļa pakalpojumu bāzes izstrādātā API (SOAP) ļauj radīt funkcijām bagātu un jaudīgu autentifikācijas, skenēšanas un attālināti nosūtīta drukāšanas darba aktivizēšanas, īpašniekam autorizējoties printera klātbūtnē, lietojumprogrammu.


IAP portālā jūs atradīsiet bEST OpenAPI specifikācijas, OpenAPI programmatūras izstrādes komplektu (SDK), OpenAPI parauga lietojumprogrammas (tostarp detalizēti dokumentētu pirmkodu) un visu nepieciešamo informāciju, lai veiksmīgi uzsāktu OpenAPI izstrādi.

bEST IWS

IWS nozīmē iekšējais tīmekļa serveris. bEST IWS ir Konica Minolta jaunākā bEST API tehnoloģija, kas, sākot no 2013. gada pavasara, būs pieejama vienlaikus ar bEST OpenAPI. bEST IWS ļauj iekšējā daudzfunkcionālā printera tīmekļa serverī, kuram ir tieša piekļuve daudzfunkcionālā printera pamatfunkcijām, veidot tīmekļa lietojumprogrammas un izmantot daudzfunkcionālā printera tīmekļa pārlūkprogrammu (skat. tālāk tekstā) šo tīmekļa lappušu atainošanai. Izmantojot bEST IWS, ir iespējams, piemēram, izveidot pielāgotu daudzfunkcionālā printera lietotāja saskarni, savienotājprogrammu mākoņa pakalpojumiem un līdzīgs funkcijas.

MFP Web Browser

Daudzfunkcionālā printera tīmekļa pārlūkprogramma ļauj izveidot bEST OpenAPI lietojumprogrammas ar bagātīgu tīmekļa pārlūkprogrammas (HTML) lietotāja saskarni, turklāt šo daudzfunkcionālā printera tīmekļa pārlūkprogrammu ir iespējams arī savienot ar standarta tīmekļa skenēšanas un attālināti nosūtīta drukāšanas darba aktivizēšanas, īpašniekam autorizējoties printera klātbūtnē, lietojumprogrammu, kas uzstādīta uz ārēja tīmekļa servera (šīs tīmekļa pārlūkprogrammas izmanto standarta tīmekļa tehnoloģijas, piemēram, HTML, CSS, JavaScript un līdzīgas, taču ne OpenAPI).

MIB API

Konica Minolta printeri un daudzfunkcionālie printeri atbalsta Konica Minolta Enterprise MIB, kā arī plašu standarta MIB klāstu (piemēram, MIB-II, resursdatora MIB, printera MIB, printera monitora porta MIB, darba uzraudzības MIB u.c.). Konica Minolta Izstrādātāju atbalsta portāls visiem printeriem/daudzfunkcionālajiem printeriem nodrošina „MIB uzstādīšanas specifikācijas”, kurās izskaidrots MIB uzstādīšanas process specifiskiem produktiem.


Papildus tam IAP zelta līmeņa biedriem kā resurss ASN.1 notācijā ir pieejams Konica Minolta Enterprise MIB fails un vispārīga Konica Minolta Enterprise MIB definīcija.

PDL specifikācijas

Konica Minolta IAP nodrošina Konica Minolta printeriem un daudzfunkcionālajiem printeriem PJL, PCL un PostScript specifikācijas. Šīs specifikācijas ir īpaši noderīgas printeru/daudzfunkcionālo printeru vadīšanai ar bezdraivera resursdatora drukāšanas lietojumprogrammas un līdzīgu lietojumprogrammu starpniecību.


 

Developer Support Programm register banner

Pievienojieties mūsu izstrādātāju atbalsta programmai vai piesakieties kā esošais partneris

Pieslēgties